Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalnie sterowany model Dickie, brak pilota, czy da się dorobić?

08 Kwi 2012 13:50 1644 3
  • Poziom 2  
    Witam, posiadam zdalnie sterowaną ciężarówkę, firmy Dickie. wiem tylko jak wyglądał ten pilot. natomiast ciężko mi powiedzieć ile miał kanałów... oprócz jeżdżenia miał też funkcję odczepiania naczepy oraz przednie światła. teraz pytanie następujące: Jak przeszczepić aparaturę od innego pojazdu? co potrzebuję? czy jest ktoś w stanie to ogarnąć? czy wystarczy mi nadajnik 27 Mhz i ew podmiany kwarcówna tej płytce nie znalazłem kwarcu (a pewnie źle szukałem). proszę o porady. z góry dziękuję.

Zdalnie sterowany model Dickie, brak pilota, czy da się dorobić? Zdalnie sterowany model Dickie, brak pilota, czy da się dorobić? Zdalnie sterowany model Dickie, brak pilota, czy da się dorobić?
  • Poziom 2  
    Rozumiem, że to całkiem nie śmieszny żart? ;>
  • Poziom 23  
    Nie. Dobierz nadajnik na 27Mhz. Zjedz lizaka :D i zetnij na płasko końcówkę patyczka (powinien być plastikowy), ewentualnie weź jakiś plastikowy śrubokręt (byle nie metalowy) i popchnij w nadajniku drążek np. do przodu, regulując cewkę czekaj aż samochód pojedzie do przodu. Powinno zadziałać, a jeżeli nie to dostrój odbiornik do nadajnika tak samo.