Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzony film, brak właściwości, danych wideo

08 Apr 2012 17:01 5545 8
  • Level 9  
    Witam. Mam problem z odtworzeniem filmu, który jest uszkodzony. W czasie nagrywania video samsungiem galaxy s, aplikacja aparatu zawiesiła się i musiałem zresetować telefon. Film się zapisał w dość sporym rozmiarze 700MB , niestety nie można go otworzyć. Mam inne nagrania ,które robiłem w tym czasie i z tego co mogę wywnioskować to programy typu VLC mówią ,że film nie ma danych na temat rozdzielczości,kodeków,strumieni... nic. W porównaniu do prawidłowych filmów ma też inne rozszerzenie M4V ,a nie MP4. Próbowałem chyba już kilkadziesiąt programów do naprawy i odtwarzania uszkodzonych filmów, ale nic z tego. Już nie mam pomysłów, żeby naprawić ten plik, może ktoś bardziej w temacie mógłby mi pomóc? Z góry dzięki.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 9  
    Nie działa, czarny ekran, żadnych komunikatów ,że plik jest uszkodzony.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Konwertować również próbowałem, nic z tego. Tutaj zamieszczam zrzuty okien z GSpota.
    Działający film: Uszkodzony film, brak właściwości, danych wideo
    I niedziałający : Uszkodzony film, brak właściwości, danych wideo
  • User removed account  
  • Level 9  
    Też miałem taki pomysł ALE JAK?
  • Level 9  
    Na razie All Media Fixer coś działa, ale jeszcze jakieś 2h mu zejdzie. W większości te video fixery naprawiają tylko avi. Znalazłem program ,który niby naprawia plik poprzez inny, działający ale coś krzyczy ,że nieprawidłowy rozmiar i nie chce działać.

Ps. Udało się , naprawiłem film. Od razu mówię ,że większość tego oprogramowania ,które znalazłem w internecie to malware, przez które musiałem grubymi godzinami szukać rozwiązań, bo nagle Windows zaczął mi wariować.

Program ,który naprawił mi film pobrałem z tej strony http://www.grauonline.de/cmsimple2_6/en/?Solutions:HD_Video_Repair_Utility . Jednak w wersji demo możemy odzyskać tylko połowę filmu, oczywiście jest na to rozwiązanie. Trzeba skleić ten film za pomocą cmd z kopią tego samego filmu i już mamy 100% . Więc jeżeli ma ktoś uszkodzony film w formacie mp4 lub mov, polecam narzędzie z linku powyżej. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.