Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie odbiera mi wszystkich programów z dekodera manta dvbt02

09 Kwi 2012 13:28 3613 2
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem z dekoderem manta dvb-t02 ze odbiera mi 8 kanałów.Polsat,Polsat sport,puls,puls2.tv4.tv7 i tvn a gdzie reszta miało być ich 15 nawet byłem się pytać o antenę by lepiej odbierał i kupiłem do dekodera i nadal jest 8 programów a nadajnik jest gdzieś 15km dalej.Proszę o pomoc z góry dziękuję.
  • Poziom 37  

A możesz napiszesz na początek, jakie masz te anteny i gdzie umieszczone. Jakie % poziomu sygnału i jego jakości pokazuje dekoder?
  • Poziom 2  
    Jakość mam 100% antenę dvb-t typowa do dekodera to nie jest siatkowa sygnał 90% nie wiem co się dzieje i jak to naprawić.

Regulamin pkt 3.1.15 . Co to znaczy typowa do dekodera - nie ma takich anten.
    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    Jeżeli nie podasz Nam informacji istotnych dla udzielenia Tobie jakiejkolwiek podpowiedzi to temat wyląduje w Koszu.
    [SP5ANJ]