Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję telewizora LCD-LED 37cali do 1800zł...

09 Kwi 2012 15:37 2499 14
  • Poziom 9  
    Witam!

Poszukuję telewizora LED do 1800zł,będzie wykorzystywany do gier,czasem do oglądania kanałów z tv cyfrowej i podłączany również czasem do komputera. Wcześniej miałem zamiar wybrać LG 37 LV5500(podobno posiada prawdziwe 100hz) ale jego cena poszła w górę, jaki telewizor proponujecie?

P.S.Telewizor musi być 37cali ponieważ większy się nie zmieści do pokoju.
  • Poziom 9  
    Chyba rzeczywiście warto dołożyć te 300zł, mam tylko nadzieję że cena nie pójdzie w górę bo telewizor jest obiecujący. Czy znacie program którym można sprawdzić stan tv, miałem jednego samsunga i strasznie smużył,może była to wada modelu lub egzemplarza, ale chciałbym mieć pewność czy tv który kupiłem jest sprawny.Coś czym panowie robili pomiary lub łatwiejszy w obsłudze :wink:
  • sprzedawca - konsultant
    Ale o jakie pomiary pytasz?
  • Poziom 9  
    Pod kątem efektu ducha, czyli smużenia i może ustawienia kolorów bo tu często jest problem.
  • Poziom 24  
    BeastUSSJ napisał:
    Chyba rzeczywiście warto dołożyć te 300zł, mam tylko nadzieję że cena nie pójdzie w górę bo telewizor jest obiecujący.

Nie pójdzie, bo ten model wychodzi ze sprzedaży.
  • Poziom 9  
    Więc może być tylko taniej. :D
  • Poziom 9  
    Nie wiem o jakie taniej ci chodzi, najtaniej znalazłem 2099zł. :idea:
  • Poziom 9  
    A czy model Panasonic TX-L37E30S to jest ten sam model w innym kolorze?
  • sprzedawca - konsultant
    Tak to ten sam model tylko w innym kolorze.
  • Poziom 9  
    Chciałbym się poradzić, otóż kupiłem wspomniany telewizor na allegro, daję link:
    http://allegro.pl/panasonic-tx-l37e30-200hz-led-usb-otwock-lub-w-wa-i2358820457.html
    Przyszedł, po rozpakowaniu nie było naklejek ani folii na ekranie. Zauważyłem że obudowa jest porysowana. Przypuszczam że może być powystawowy ponieważ miał naklejoną naklejkę z z ENERG(zużywanie energii), czy w tej sytuacji możliwy jest zwrot tv? Gwarancja 24 miesiące.

P.S. Jak się ma sytuacja z wysyłką, rozumiem że ja muszę zabulić?
  • Poziom 24  
    Zwrot jest możliwy - masz do wyboru dwie podstawy prawne:
    1/ ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów - tzw. sprzedaż na odległość - masz prawo do zwrotu telewizora w ciągu 10 dni, wtedy ty płacisz za wysyłkę
    2/ ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej - tzw. niezgodność z umową (w treści aukcji było "fabrycznie zapakowany", ten nie jest fabrycznie zapakowany) - sprzedawca ma prawo towar naprawić lub wymienić na nowy, co w tym wypadku polegałoby na wysłaniu w zamian nowego (niewystawowego) telewizora, ale E30 raczej już nie mają, musieliby wysłać E5 albo ET5, a tobie może nie odpowiadać błyszcząca matryca lub w przypadku E5 niższa częstotliwość odświeżenia - w takiej sytuacji muszą zwrócić pieniądze, koszty wysyłki ponosi sklep, chociaż ja na E5 bym się nie obraził, to jest równie dobry telewizor

Kupowałem kilka dni temu E5 i on nie miał ani naklejek (poza tą energetyczną), ani folii przylepionej do ekranu - była tylko na ramce i nodze, poza tym cały telewizor był w wielkiej torbie foliowej. Wkręty do nogi dostałeś luzem, czy w woreczku foliowym zamkniętym poprzez zgrzewanie?
  • Poziom 9  
    W woreczku foliowym chociaż ten też nie wygląda zbyt pięknie jeśli chodzi o stan, sam obraz wygląda dobrze, ale ciężko mi powiedzieć wcześniej nie miałem panasonica. Długo trwała przesyłka, tłumaczył się że dostawa tego modelu się przedłuża. Wkurzają mnie te ślady na obudowie, gdyby to było kilka śladów ale w rogach jest to szczególnie widoczne,tragicznie.
  • Poziom 9  
    Nie chcę zakładać kolejnego tematu więc zapytam się w tym:
    Kiedy próbuję odtworzyć plik mkv z napisami obraz się "zawiesza" a w tle słychać muzykę jak to skonwerterować aby działało poprawnie, czytałem że można programem mkvtolnix ale próbowałem z ustawieniami i nic.Czy jak odtworzę to przez serwer DLNA to będzie dobrze?