Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Milestone jaki najlepszy Android z PL?

10 Apr 2012 20:35 2718 2
  • Level 27  
    Witajcie, zakupiłem Motorole Milestone z androidem 2.3.7. Niestety brak polskiego menu, czy istnieje jakaś polska nakładka do systemu? Czy można zrobić jakiś upgrade lub downgrade aby był PL?

Szukałem pl do mojego Androida 2.3.7 ale nie znalazłem, może jest jakiś inny sprawdzony z PL?

Mam też problemy z samoczynnymi restartami telefonu co jakiś czas...
  • Level 2  
    Ściągnij jakąś apk'ę z Marketu z Ustawieniami Regionalnymi i Językiem i dograj PL.
  • Level 27  
    Ok już zrobione, na stronie MIUI jest polski dodatek do androida 2.3.7. Trzeba pobrać program Open Recovery, i nakładkę ze strony. Program z plikiem update.zip (który jest częścią programu) i nakładkę wrzucamy na kartę SD. Następnie odpalamy telefon w trybie BOOT ( wciśnięty jednocześnie X i klawisz aparatu + włączamy telefon, "X" i klawisz aparatu puszczamy dopiero gdy tel wejdzie w tryb boot). Następnie wybieramy update.zip. I przechodzimy do naszej nakładki. Po zainstalowaniu reboot i mamy PL.

To tak w małym skrócie.

Poniżej wszelkie potrzebne pliki łącznie z systemem Android 2.3.7
    Dodam że mnie ten system sprawuje się świetnie, ma m.in podkręcony procesor do 1GHz gdzie standardowo mamy 550MHz.

Pozdrawiam.

Soft + spolszczenie
    http://miuipolska.pl/download/

Open recovery: