Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

e36 coupe centralny zamek

karol220588 10 Kwi 2012 23:28 1034 0
    karol220588
    Poziom 1  
    Witam

Od jakiegoś czasu posiadam e36 coupe i tak staram doprowadzić ją do ładu. A wiec jedną z rzeczy był centralny zamek otwierał się od kierowcy lecz nie zamykał , od strony pasażera było ok otwierał i zamykał każdy siłownik. Wiec zabrałem się do roboty , kupiłem sobie nowa centralkę żebym miał pilot . Zacząłem rozbierać najpierw u kierowcy znalazłem "1" centralkę zamontowana , była podłączona pod wiązkę orginalnej centralki :alarm, wyjka,odcięcie zapłonu full opcja usunąłem ja (w sumie były przecięte tylko dwa kable resztę było podołanczanych ,ogólnie podłączenie tej centralki było tragiczne jakiś rzeźnik ) . Zdejmując schowek z zamiarem podpięcia pod moduł komfortu odkryłem "2" centralkę także podłączona :( została usunięta.
    Podłączyłem moja zgodnie z tym jak jest to opisywane na wszelakich forach .Gdy próbuję otworzyć lub zamknąć z pilota to działa tak: zamyka/otwiera mi tylną klapę i wlew paliwa , łapie tez drzwi kierowcy lecz słabo(podejrzewam tu do wymiany jest siłownik ),drzwi od strony pasażera zero reakcji.
    Lecz gdy zamykam i otwieram od strony pasażera kluczykiem wszystko działa od otwiera/zamyka drzwi,klapę i wlew.
    Kable w drzwiach są całe .
    Może mi ktoś coś mądrego doradzić od czego się zabrać ,co teraz sprawdzić??