Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV 32" do PC z PIP i dobra matryca? Samsung - jakie matryce?

Trejos 11 Kwi 2012 01:33 1119 0
  • #1 11 Kwi 2012 01:33
    Trejos
    Poziom 8  

Witam,
    W tej chwili mam monitor NECa 26" i LG 32" LK450 jako drugi monitor/TV.
    LG zostało wybrane po przejrzeniu dyskusji na forum PC Lab i faktycznie jako monitor PC sprawdza się dobrze - świetna matryca, najprawdopodobniej S-IPS (tak wychodzi z nr. seryjnego), dużo możliwości ustawień koloru itp.
    Brakuje mi jednej rzeczy - PictureInPicture - PIP. Chciałbym móc wyświetlać obraz z komputera na TV na całości ekranu i mieć małe okno z obrazem TV. W tej chwili mam substytut PIP - używam karty TV w komputerze. Niestety obraz jest taki sobie. Dlatego szukam jakiegoś TV 32" z funkcją PIP. Celuje w najtańsza półkę - 1200-1500 zł.
    Wiem, ze Samsung robi takie zabawki. Myślałem o modelu LE-32D550. Funkcja PIP w Samsungach jest, zdaje się ograniczona - okno ma tylko jeden rozmiar i można wybrać róg w którym będzie wyświetlane. Niestety, o ile się nie mylę, nie ma możliwości określenia jaka matryca siedzi w środku Samsunga na podstawie nr. seryjnego. Nie chciałbym wylądować z TNką.

Proszę o radę jakiego modelu TV szukać. Czy można w jakiś sposób przed zakupem upewnić się co do typu matrycy?

pozdrawiam
    Piotr

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME