Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

claas mercur gdzie kupić filtr powietrza i jaki typ do tego silnika

11 Kwi 2012 17:00 1930 2
  • Poziom 19  
    Witam potrzebuje filtr powietrza do kombajnu claas mercur silnik perkins 4-cyl. 1966r. ma ktoś może jakieś namiary? Stało się tak że kupiłem maszynę 6lat nie odpalaną i jak się okazało nie ma filtra powietrza tylko ktoś zatkał szmatą kolektor by nie wpadały brudy, jak on w ogóle wygląda czy będzie pasował np od silnika S-312C taki jak jest w trzydziestce jak by np. przerobił mocowanie a i ważne pytanie czy tam był suchy filtr z wkładem papierowym czy mokry jak jest w trzydziestce, bo szukając natrafiłem na mokry filtr z miską olejową i na filtr z wkładem papierowym wymiennym, jaki filtr miał silnik perkins w tym kombajnie bo nie jestem w temacie.

Dodano po 13 [minuty]:

A i jeszcze taka uwaga do moderatorów, czasami na tym forum ludzie piszą takie głupoty i nikt nie przesuwa tematów do kosza, a tu wczoraj napisałem ten sam post i wylądował w temacie kosz, za pisownie i brak własnych działań, jak tu podjąłem poszukiwania ale w tym kombajnie występują dwa typy filtrów powietrza i liczyłem na podpowiedź a tu masz. ok miesiąc temu szukałem docisku sprzęgła do tego kombajnu i ponoć pasuje od wartburga chciałem konkretną krótką odpowiedź niestety temat za godzinę wylądował w koszu, za co? I nie wymieniam tu tych moderatorów, niech blokują lub przenoszą pisane brednie a nie tematy jasno określone

Moderowany przez Przemo9826:

Ciekawe że ten temat napisałeś poprawną pisownią, czyli można jak się chce.

Pamiętaj jeszcze o tym:

Regulamin

3.1.14. (8.3) Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.