Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV SAMSUNG le32a551p2rxxc

JERRY86 11 Kwi 2012 17:56 2774 5
  • #1 11 Kwi 2012 17:56
    JERRY86
    Poziom 2  

Witam .Mam dwa pytania, a mianowicie :
    1). Czy mój TV SAMSUNG le32a551p2rxxc ma zablokowany dostęp do odtwarzania np. filmów przez wejście USB np. z dysku przenośnego.
    2) Czy mój TV SAMSUNG le32a551p2rxxc ma możliwość odbioru sygnału cyfrowego naziemnego. Mam na myśli ten sygnał cyfrowy,co wypiera nadawanie w systemie analogowym??

0 5
  • Sklep HeluKabel
  • #2 11 Kwi 2012 18:09
    remiqeu
    Poziom 20  

Witaj a wystarczyło by wejść na stronę producenta Link
    Poza tym wszytskie samsungi mają genialne wsparcie i instrukcję serwisową. Bardzo dokładnie opisaną .

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 11 Kwi 2012 18:25
    JERRY86
    Poziom 2  

Tobie łatwo o tym pisać, a ja już mam lata swoje :P wiec tylko operuje tym co wyczytam i czasem zrozumiem i przepisze .

0
  • #4 11 Kwi 2012 18:39
    remiqeu
    Poziom 20  

Co do obsługi USB cytuje :

Cytat:

Korzystanie z funkcji WISELINK
    Ta funkcja umożliwia wyświetlanie zdjęć (JPEG) i odtwarzanie plików muzycznych (MP3) zapisanych na urządzeniu pamięci masowej USB (MSC).
    Naciśnij przycisk POWER na pilocie lub panelu telewizora. Podłącz urządzenie USB zawierające pliki JPEG i/lub MP3 do złącza WISELINK (złącze USB) znajdującego się z boku telewizora.
    Po wejściu w tryb WISELINK bez podłączonego urządzenia USB, zostanie wyświetlony komunikat „There is no device connected”. W takim przypadku włóż urządzenie USB, wyjdź z ekranu naciskając przycisk W.LINK na pilocie i ponownie wejdź w ekran WISELINK.
    Jedynie znaki alfanumeryczne mogą być używane w nazwach folderów i plikach (zdjęcia, muzyka).
    System plików obsługuje tylko format FAT16/32 (system plików NTFS nie jest obsługiwany)
    Niektóre typy aparatów cyfrowych USB i urządzeń audio mogą nie być kompatybilne z tym telewizorem.
    Wiselink obsługuje tylko urządzenia pamięci masowej USB (MSC). MSC oznacza urządzenie transportowe klasy pamięci masowej. Przykładami urządzeń MSC są pendrive'y i czytniki kart Flash (zarówno dyski twarde USB jak i koncentratory nie są obsługiwane.)
    Przed podłączeniem urządzenia do telewizora należy wykonać kopię zapasową plików, aby uchronić je przed uszkodzeniem lub utratą danych. Firma SAMSUNG nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie plików danych lub utratę danych.
    Urządzenia należy podłączać bezpośrednio do portu USB w telewizorze. W przypadku użycia osobnego przewodu do podłączenia, mogą wystąpić problemy z kompatybilnością USB.
    Obsługiwane są jedynie formaty plików MP3 i JPEG.
    Aplikacja Wiselink obsługuje wyłącznie pliki dźwiękowe w formacie MP3 o wysokiej częstotliwości próbkowania (32 kHz, 44,1 kHz lub 48 kHz).
    Zalecamy sekwencyjny format JPEG. Progresywny format JPEG używa dużej ilości pamięci i dekodowanie może nie powieść się.
    Nie odłączaj urządzenia USB gdy trwa „Ładowanie”.
    Protokół MTP (Media Transfer Protocol) nie jest obsługiwany.
    Czas odtwarzania pliku MP3 może być wyświetlany jako ‘00:00:00’, jeśli informacja o czasie odtwarzania nie zostanie znaleziona na początku pliku.
    Im wyższa rozdzielczość obrazu, tym dłużej trwa jego wyświetlenie na ekranie.
    Na listach zdjęć i utworów może być wyświetlanych do 300 plików/folderów.
    Ładowanie może potrwać dłużej w zależności od rozmiaru pliku.

A DVB-T czyli mpeg4 w jakim teraz będzie nadawać polska TV ten TV nie obsługuje to znaczy nie ma wbudowanego tunera. Możesz podłączyć zewnętrzny.

0
  • #5 12 Kwi 2012 16:30
    JERRY86
    Poziom 2  

Witam.
    Domyślam się , ze nie filmu nie obejrzę za pomocą wejścia USB z dysku przenośnego, nawet po aktualizacji odbiornika.
    Mój nowy,bo roczny odbiornik TV nie ma takiej możliwości odebrania naziemnego sygnału cyfrowego jak tylko za pomocą dodatkowego urządzenia. Same straty i nie dogonienia, bo posiadam dekoder cyfrowy HD sieci kablowej tylko ze odbieram obraz w HD , ale nie ma fonii, bo ponoć trzeba zrobić aktualizacje , a czy ona coś zmieni hmmm....już sam nie wiem po co mi taki TV. Mimo wszystko dziękuje Ci , za odpowiedz i za czas i staranie się, by mnie zadowolić takimi problemami. Pozdrawiam i powodzenia.

0
  • #6 13 Kwi 2012 16:35
    egon42
    Poziom 37  

Kolego jak się idzie kupować tv do sklepu to najpierw trzeba się zastanowić co chcę che żeby tv miał czy ma odtwarzać filmy zdjęcia itp. itd. Pewnie tv z możliwością odtwarzania filmów był ale droższy kolega w sklepie pożałował to teraz ma. Zaraz napiszę że żadna aktualizacja nie umożliwi odbioru filmów i dvb-t2 bo to nie leży w interesie producenta żeby unowocześniać swoje tv mamy kupować nowy sprzęt. Może kolega przemyśleć zakup tunera STB załatwi 2 sprawy odbiór filmów i telewizji dvb-t2, ale niech kolega naprawdę przemyśli sprawdzi żeby potem znowu nie było żali do całego świata jak ja to się źle mam.

0