Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Verso W58810 brak możliwości włączenia.

11 Kwi 2012 23:09 5983 5
 • Poziom 26  
  Inne oznaczenie to 86120-0F010.
  Radio nie włącza się, da się wyjąć płytę, włożyć, płyta startuje, brak dźwięku, nie świeci wyświetlacz, oraz brak podświetlenia. Jest 5V, odłączyłem klawiaturę, nic to nie zmieniło, wygląda jak zablokowane.
  Czy radio można podłączyć "na stole", a może ktoś dysponuje schematem do tego radia?
 • Poziom 33  
  Radio da się podłaczyć na stole, co do schematu to póki co nieosiagalny z tego co wiem.
 • Poziom 26  
  Ja też szukałem i nie udało mi się znaleźć, niestety bez schematu ciężko coś namierzyć, zwłaszcza, że podstawowe napięcia ma,a do reszty nie mam odniesień.
 • Poziom 33  
  Czy 2 zasilania (+) podłączone :?: Radio uszkodziło się nagle czy już wczesniej się z nim coś działo :?: Te radia cierpią na jedną wadę, która objawia się brakiem radia i nie działa wtedy cd czasami "łupnie" coś w głośnikach ale ten temat już opanowany. Rozumiem że jest to radio z Toyoty Corolli Verso, tak :?:
 • Poziom 26  
  Radio z Toyoty Corolli Verso--Tak.
  Podobno radio grało i nic się z nim nie działo. Oddali samochód na czyszczenie tapicerki sucha parą i po 4 dniach radio zamilkło, nie idzie go włączyć. Radio uruchamiałem na stole i miało 2x12V.
 • Poziom 26  
  Radio po "leżakowaniu" na półce ożyło, więc pewnie coś zamokło czego nie było widać, przyciski...??? Wstawione do samochodu i gra dalej.