Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser Kenwood KM265 nie włącza się.

cola_ldz 11 Kwi 2012 23:31 2796 7
  • #1 11 Kwi 2012 23:31
    cola_ldz
    Poziom 11  

Witam.Mam problem z mikserem kenwood km265. Zaczeło sie od tego ze robot nie chciał sie włączyc, po podniesieniu góry i ponownym zamknieciu włączył sie. Nastepnym razem trzeba było powtórzyć to kilka razy a teraz wcale nie działa. Myslałem że może kabel gdzies sie przetarł gdzies na ,,przegubie,, ale po rozkręceniu wszystko wygląda ok. napiecie na kablu jest do samej płytki wiec to nie kabel.
    Co mogło sie popsuc i co posprawdzać?
    Narazie sprawdziłem czy wogóle dochodzi zasilanie. Sprawdziłęm tez czy dochodzi zasilanie do regulatora obrotów i jest ok ale nie ma na wyjsciu od regulatora i nie wiem czy powinno byc czy nie? macie jakieś pomysły?
    pozdrawiam

0 7
  • #2 12 Kwi 2012 08:32
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Najbardziej podejrzany moduł regulatora obrotów.

2
  • #3 21 Kwi 2012 21:17
    cola_ldz
    Poziom 11  

Niestety to nie regulator, kupiłem nowy zmieniłem, a robot nadal nie działa :( Co jeszcze posprawdzac?

2
  • #4 21 Kwi 2012 21:35
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Bezpieczniki (jak są), krańcówki, połączenia / ciągłość przewodów, sam silnik (może bezpiecznik termiczny zadziałał).

5
  • #5 28 Wrz 2016 16:49
    sensey88
    Poziom 6  

Mam podobny problem. Po prostu nie mogę włączyć robota. Od czego zacząć diagnozę? Jak sprawdzić napięcia? Jak sprawdzić czy silnik jest sprawny?

3
  • #6 03 Gru 2016 12:31
    overkill
    Poziom 10  

Witam, przepraszam że odgrzewam kotleta. Czy udało sie komuś rozwiązać ten problem ?! Mam identyczny

5
  • #7 22 Wrz 2018 15:18
    lipiec2
    Poziom 2  

Mi udało się dojść przyczyny. A pomógł mi w tym film z Youtube. Linka nie mogę podać bo formum mnie blokuje.
    Trzeba wpisać ja youtube "Comment réparer un robot Kenwood sans se ruiner"
    Zrobiłem jak gość na filmie. Otworzyłem tę czarną puszeczkę i poruszałem stycznikiem znajdującym się w niej. Mikser na razie działa.

0
  • #8 23 Wrz 2018 07:19
    overkill
    Poziom 10  

Ja tak zrobiłem już rok temu. I nadal działa :-)

0