Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Behringer XENYX X1204 USB Może jakieś Opinie i Moc wyjściowa.

11 Kwi 2012 23:35 4529 3
  • Poziom 7  
    Witam,mam zamiar kupić ten mixer co w opisie i Chciałbym się zapytać czy ktoś go może posiada,lub miał doczynienia itp.Głównie mi chodzi o vokal i klawisz żeby dobrze pracowała kamera głosowa (m.in Efekt).Do mojego topicu dokładam pytanie ile on ma mocy wyjściowej w/ohm.
  • Poziom 33  
    Ten mikserek gra dokładnie jak wszystkie z serii xenyx również powermiksery bo ma te same podzespoły różni się tylko ilością wejść/wyjść.C o do jakości cudów nie ma znaczny poziom szumów ale nie odbiegają tym od innych tej pułki cenowej. Co do wbudowanych efektów nie ma cudów udaje się znaleźć kilka ze 100 wbudowanych godnych uwagi podobnie jest w starszych .
    Co do mocy jak poprzednik nie ma końcówki :D
    Słowem mały sympatyczny niedrogi mikserek do wszystkiego :)

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    O pozostałych błędach wspominać nie będę.
    Proszę poprawić.
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 43  
    To nowsza seria Xenyx. W odróżnieniu od starszych Xenyx-ów, posiada kompresor na przedwzmacniaczach mikrofonowych i trochę lepszej jakości procesor efektów.

hirogen napisał:
    Co do wbudowanych efektów nie ma cudów udaje się znaleźć kilka ze 100 wbudowanych godnych uwagi podobnie jest w starszych .

Nowsza seria ma16 presetów z możliwością przestrajania parametrów.
    Oczywiście to jest mikser, więc nie ma wbudowanej końcówki mocy. Mikser z wbudowaną końcówką mocy, to powermikser.

Kolega kupił niedawno, trochę bardziej rozbudowany model X1222 USB, i jak na razie jest zachwycony :-).

Pozdrawiam.