Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[EAGLE] Prośba o sprawdzenie płytki -step up- MAX1771

11 Kwi 2012 23:38 2621 5
  • Poziom 21  
    Witam, jestem w trakcie budowy pewnego urządzenia i pierwszym z jego modułów jest przetwornica Step-UP, jako iż MC34063A jest już stary i niejary postanowiłem wykorzystać układ MAX1771, stworzyłem ten element w eaglu i odpowiedni schemat. Płytkę też jakoś naskrobałem, nie jest to cud inżynierii technicznej, ale ma po prostu działać...

Wiem, że płytka mogłaby być zaprojektowana 10x lepiej, ale moją główną prośbą jest sprawdzenie poprawności połączeń. Osobe, która to zrobi obdaruje punktami.

Dziękuje
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Ok, dziękuje za uwagi, uwzględnie je jak tylko otrzymam elementy. Przetwornica ma dawać 200V, więc kondensatory na 250V. Tak jak obiecałem ofiarowuje troszke punktów. Pozdrawiam

@ Edytowałem troche płytke, czy tak według kolegi byłoby lepiej ? Wiem, że jak dostane elementy musze to pozmieniać i koniecznie zrobić miejsce dla R1

[EAGLE] Prośba o sprawdzenie płytki -step up- MAX1771
  • Poziom 21  
    Myślę, że tranzystor nie będzie się aż tak nagrzewał, żeby trzeba było stosować radiator. Ale mimo to mogę kolegę prosić o plik płytki który kolega wykonał powyżej ?