Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-P42G30E - kabel hdmi brak obrazu

magik_86 12 Kwi 2012 11:02 2707 5
  • #1 12 Kwi 2012 11:02
    magik_86
    Poziom 11  

Witam. Posiadam model G30E od 2 tygodni. Zakupiłem kabel hdmi 1.4 i podłączyłem do karty graficznej ASUS EAH5670. Gdy włączam tv i komputer ani jedno ani drugie się nie widzą. Po wejściu w panel sterowania--> wygląd i personal.--> Ekran --> rodzielcz. klikam w przycisk wykryj. (korzystam z win 7). Wtedy obraz na monitorze na chwilę gaśnie a następnie pojawia się pulpit bez żadnych ikon ani paska windows. Sama tapeta... Po zrestartowaniu komputera problem nadal wystepuje. Dopiero gdy odłączę tv i zrestartuje kompa to działa poprawnie. Tv nie reaguje wogóle. Mógłby ktoś mi pomóc??

0 5
  • #2 12 Kwi 2012 13:01
    egon42
    Poziom 36  

Kolego rozumię że na tv już masz obraz to aby mieć ikony w karcie graficznej trzeba włączyć clone czyli klonowanie obrazu na 2 urządzenia bo teraz masz 1 pulpit z ikonami na monitorze i 2 pulpit czysty bez ikon na tv. Teraz możesz np. odpalić jakiś odtwarzacz na pulpicie monitora i przesunąć go chyba w prawo na pulpit tv.

0
  • #3 14 Kwi 2012 00:22
    magik_86
    Poziom 11  

Zrobiłem tak jak mówisz czyli sklonowałem obraz ale dalej nie ma obrazu na tv. Komputer wykrywa tv w "pulpity i ekrany" jako panasonic. Możliwe że to wina zbyt długiego kabla ?? Lub karta graficzna jest zbyt słaba??

0
  • #4 14 Kwi 2012 09:38
    intenso
    Poziom 38  

A jakim kablem masz podpięty w tym momencie monitor??Ja miałem podpięty vga i chciałem na tv po hdmi puścić obraz i nie dało rady,miałem na tv sam pulpit (tapetę) a na monitorze wszystko.Musiałem dać sygnał dwoma cyfrowymi kablami i wtedy ruszyło.Jeżeli masz podpięty monitor Vga to przełącz w ustawieniach karty na tv wypnij kable vga z karty graficznej zrestartuj komputer i może pomorze,mi bynajmniej pomogło.Przy wykorzystywaniu dwóch wyjść cyfrowych w karcie graficznej wystarczy ze przełączam monitory.

0
  • #5 20 Kwi 2012 17:56
    magik_86
    Poziom 11  

Dobra udało mi się. Obraz wyświetla się na TV. Teraz mam problem z rozciągnięciem wyświeltlanego obrazu na tv. Mam dookoła czarne pasy. Używam catalyst control center dla ASUS EAH5670. Zmieniałem już w catalyst ale dalej są pasy...

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo