Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Alpha-4 czeski film. Z czego wyci庵n望 kod?

06 Sty 2005 00:51 2262 3
  • Poziom 13  
    witam wszystkich serdecznie, mam dylemat z radiem j.w. po w這rzeniu w puste miejsce na p造cie pami璚i 24c02 zapisane zostaje tylko 8adres闚 #10-00
    #11-AC
    #1F-00
    #4A-01
    #FC-21-dla safe1 -47-dla safe2 i 03-safe (po godzinie)
    #FD-00
    #FE-21 --// -- 47--// -- 03--// --
    #FF-00
    reszta programu to FF. i z czego tu wyciosa kod? powiem szczerze 瞠 nie walczy貫m nigdy z tak ALPH i nie wiem czy odczyt jest OK czy jest gdzie jaki ZONK-- jak zawsze ka盥a porada jest na wag z這ta
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Poziom 43  
    Alpha 4 wyst瘼uje w wielu odmianach, spr鏏uj j najpierw zidentyfikowa dok豉dnie po numerze programu w procesorze.

S豉weK
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Poczytaj na ten temat na elektrodzie-funkcja szukaj Ci sie przyda.
    A ja odsylam do programu o nazwie:
    GRUNDIG WKC Series Code Calculator 4.00 by stef_no1.exe
    Taki dostepny programik dzieki ktoremu z tego co odczytales dasz sobie rade. A nastepne radio z serii alpha 4 bez pamieci zrobisz bez problemu w ciagu 1H i 10 min dodatkowo.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    witam ponownie-- w rzeczy samej rozpracowanie kodu w tym radyjku zaj窸o 1h i nawet nie ca貫 10min!!! ale to dzieki koledze OLECKI ( i tu punkcik dla U ) i code calculator 4.00 o kt鏎ym nigdy nie s造sza貫m bo nie mia貫m wcze郾iej na kanale rms kt鏎e by wymaga造 takowego narz璠zia --kt鏎e jest super i znacznie u豉twia 篡cie!!! A tak wracaj帷 do alphy to jest straszniacko wybredna je瞠li chodzi o dodatkowy eeprom , zakupi貫m dzisiaj 2sztuki 24C02 ATMELA i NIC(brak wpisu do pami璚i , same FFFFFFFFF....) natomiast mam zdobyczn (z wylutu) 24C02AB1 ST i ta spoczko orka. Dzieki za zainteresowanie tematem I ZA INFO OD *EMIKA*