Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

32LF2510 LG - brak odbioru naziemnej DTV

12 Apr 2012 14:25 11803 9
 • Level 9  
  Witam

  Podłączyłem do tego telewizora antene siatkową i w menu przeszukuje mi kanały ale zadnego cyfrowego nie moze znależć. W czym jest problem ? Proszę o pomoc. Oczywiscie w tv jest mpeg4.
 • Level 9  
  Ja jestem z pod Przeworska na podkarpaciu. Wg mnie patrząc na te mapy to jest zasięg, znajomy który mieszka 7km odemnie odbiera bezproblemowo.
 • Level 37  
  A tuner przeszukuje pasmo cyfrowe czy może leci tylko po analogu?. Często jak były ustawione programy analogowe tylko to aby włączyć cyfrowe trzeba zrobić reset tv i odnowa poustawiać wszystkie parametry i wybór pasma też.
 • Level 9  
  Przy automacie przeszukuje vhf i uhf. Zrobiłem reset i to samo. Ręcznie tez próbowałem i nic z tego. :/
 • Level 12  
  Mam ten sam model i u mnie działa bez problemu nie musiałem nic włączać zapuściłem przeszukiwanie i sam wyszukał cyfrowe kanały
 • Level 9  
  jaką masz antene?
 • Home appliances specialist
  plejek wrote:
  Przy automacie przeszukuje vhf i uhf.
  Jak ci leci tylko vhf i uhf to znaczy że leci tylko po analogu trzeba zrobić reset lub przywróć ustawienia fabrycznie wtedy tv się wyłączy po chwili włączy od nowa można spróbować wybrać język a kraj Finlandię może wtedy się uda jak dobrze pamiętam to musi strić najpierw DTV a później dopiero tv analogową vhf i uhf.
 • Level 30  
  Witam

  Może mi ktoś napisać jak należy ustawić TV aby działało DTV?
  Mam antenę pokojową + wzmacniacz, działa mi analogowy TVN, POLSAT, TVPinfo (oczywiście wszystko takie sobie, tvn jest w miarę 'ładny'). Telewizor znajduje się w Poznaniu (dzielnica pewnie niczego nie zmienia). Strojenie auto nie znajduje telewizji cyfrowych, stroiłem ręcznie, u góry wybierałem DTV i zmieniałem wszystkie dostępne kanały VHF CH. 5-69 no i zawsze pojawiał się brak sygnału :(
  Mam za słabą antenę czy jest coś nie tak z TV?
  Na tej samej antenie u brata na Samsungu działało pięknie, telewizja cyfrowa aż oko cieszyła (jego tv znajduje sie ok 60km od Bydgoszczy w kierunku Włocławka, 20km od Inowrocławia).

  PS. Wie ktoś przy okazji jak w tym tv wejść do menu serwisowego? Chciałem odblokować USB. Wzorowałem się na: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1385309.html ale jak na razie bez sukcesu.
 • Level 37  
  Jak nic nie łapiesz to raczej znaczy że antena za słaba do odbiory dvb-t zaleca się dobrą antenę kierunkową najlepiej bez wzmacniacza.