Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prosze o porade w wyborze podnosnika

misiek-888 12 Apr 2012 23:12 2429 6
 • #1
  misiek-888
  Level 35  
  Witam wszystkich. Chce kupic podnośnik dwukolumnowy i nie wiem który wybrać,waham sie miedzy markami Nussbaum Smart Lift 2.30 sl ,a Hofmann Duoliftt MTF 3000. Prosze o opinie.
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • #2
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Zbyt mało założeń.
  Jaka obciążalność? Jaka ilość miejsca? Jaka wysokość warsztatu? Dwukolumnowy jaki - śrubowy, czy hydrauliczny? Symetryczny czy niesymetryczny? Jakie natężenie prac? Czemu nie inne firmy, np. Rotary? W tej chwili w Poznaniu odbywają się TTM (Targi Techniki Motoryzacyjnej). Jak się wybierzesz, to może uda ci się zakupić coś po promocyjnej cenie albo jakiś towar powystawowy.
 • #3
  misiek-888
  Level 35  
  Bardziej mnie interesuje eksploatacja , awaryjność(czestość wystepowania usterek) , serwis, rzeczywiste wady i zalety,a nie to co mówią sprzedający bo każda sroka swój ogonek chwali
 • #4
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Ja pytam o konkrety, a ty nic. Nie odpowiedziałeś na ani jedno postawione pytanie. Co ci doradzać, skoro i tak już wiesz..
 • #5
  misiek-888
  Level 35  
  Konkrety masz na pisane nazwy, modele . TO chyba swiadczy co chce, jakie mam warunki, obydwa są śrubowe do 3t dwusilnikowe synchronioczne bez dolnej belki na takim samym fundamencie . Nie moge wybrac nic innego bo fundament juz jest
 • #6
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Do wyboru masz też np. Rotary - hydrauliczny, przez co odpada smarowanie, odpowietrzasz - zapominasz, bez belki najazdowej, za to z porządną belką górną, która usztywnia całość i podnośnik się nie złoży. Fundament wypada taki sam.
 • #7
  misiek-888
  Level 35  
  Dziekuje za pomoc