Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor multimedialny do ok. 3000zł

EdiSk8 13 Kwi 2012 02:05 1591 3
  • #1 13 Kwi 2012 02:05
    EdiSk8
    Poziom 7  

Witam
    Przyszedł czas na kupno nowego telewizora, planuję wydać ok. 3000zł
    Pokój 2.2m x 4m
    Odległość od TV max 3.5m więc myślę, że 40-42"
    Na przeciwko ściany gdzie stałby telewizor jest okno, ale jak cokolwiek bym oglądał/grał zasuwam roletę
    Posiadam router i PC w pokoju więc jakoś bym chciał oglądać na TV zawartości z kompa (filmy HD, seriale, zdjęcia oraz internet) więc myślę, że przydadzą się WiFi oraz DLNA czy lepsza opcją by było podłączenie kablem pod PC ? z tym że posiadam jedynie DVI w karcie graficznej chyba że dokupię kartę z HDMI lub po prostu przejściówkę o ile jest w ogolę sens jeśli w TV byłoby WiFi i DLNA ?
    Pod TV będzie również konsola Xbox 360 więc musiało by być dobre odświeżanie i szybki czas reakcji aby nie było smużenia
    Podpięte również będą głośniki 5.1 Genius
    Nie zależy mi w ogóle na opcji 3D
    Na razie posiadam kablówkę z Vectry z sygnałem SD w przyszłości jakaś platforma cyfrowa z programami HD (głównie sport i popularno-naukowe jak np. national geographic lub discovery) więc potrzebny byłby wbudowany tuner cyfrowy DVB-T
    Skłaniałbym się bardziej ku plazmie (brak smużenia, odwzorowanie czarnego koloru) chyba, że jakieś modele LCD LED byłyby lepszym rozwiązaniem ?

Co byście polecali do tej ceny i moich wymogów ?

• #3 18 Kwi 2012 16:50
    MediaSklep_pl
    Poziom 10  

Bardzo dobry wybór,wystarczy poczytać opinie na jego temat,każdy zachwala,a sama firma solidna. Na forum są też podobne tematy w kwestii wyboru tv i budżetem na ten cel,wiec poszukaj. Może znajdziesz coś równie ciekawego.

• #4 18 Kwi 2012 18:58
    rangiz
    Poziom 15  

Dobry model, jednak jak dla mnie przy tym dystansie to będą TYLKO 42 cale.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson