Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer Mac Audio pod Amplituner Technics

thebielicki 13 Kwi 2012 14:29 1087 1
  • #1 13 Kwi 2012 14:29
    thebielicki
    Poziom 1  

Witam mianowicie przepraszam za wszystko nie mam polskich znakow.A wiec jedziemy z tym koxem posiadam amplituner Technics SA-AX 540. I subwoofer do samochodu Mac Audio MPX BOX wiec prosze o pomoc jak to podlaczyc?Prosze bardzo jasno to wytlumaczyc czy mam zrobic ,ze prostownikiem wzmacniacz samochodowy do niego wtedy subwoofer i chinchem od wzmacniacza do amplitunera?I czy wtedy nic sie nie popsuje?A i pod amplituner sa podlaczone Altus 140 czy to nie zaburzy?Czekam na odpowiedz i dziekuje.I problem amplituner 8 ohm a tuba 4ohm.Prosze pisac pod postem lub na moje Gadu-Gadu :31943118

1 1
  • #2 30 Mar 2016 17:44
    AdamRS6
    Poziom 1  

Witam, ja też się długo borykałem z podłączeniem pasywnego suba...pod ampituner sa-dx 930,próbowałem go podłączyć poprzez wzmacniacz Technicsa su-vz220, kilka wzmacniaczy typu car - audio , co przy połączeniu z komputerem działało bdb..., ale niestety przy podłączeniu do amplitunera nie. Okazało się że sygnał sterujący musi być w granicach 100mV a nie 200-500mV tak jak to jest we wzmacniaczach car audio lub audio (komputerach).
    Zastosowałem wzmacniacz do sub. aktywnych o takich własnie parametrach i wszystko działa (sub 9.1 AB Audio)

Możesz jeszcze spróbować wzmocnić sygnał poprzez korektor graficzny (ja tak zrobiłem na początku i dzięki temu się dowiedziałem o co chodzi.. ) ale to już było przekombinowane....

Pozdrawiam Adam..

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo