Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie dja DJ grających z komputerów

14 Kwi 2012 22:19 522 5
  • Poziom 8  
    Cześć! Nie wiem czy post jest w dobrym temacie :| Jeśli nie to przepraszam i proszę o przeniesienie.
    Mam takie małe pytanko: czy korzystacie z zintegrowanych kart dźwiękowych? Czy macie jakieś inne? Bo nie wiem czy jest sens inwestować w coś takiego. Liczę na mądre odpowiedzi i z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdro :)
  • Poziom 15  
    Kiedyś się w to bawiłem, i powiem ci że na zintegrowanej to nic konkretnego nie stworzysz, ogólnie strasznie ciężko, oczywiście zależy to też od twojej maszyny, ja tak jak wspomniałem wyżej dosyć dawno się w to bawiłem. A pracowałem na VDJ, tractor itp. 756Ramu, pentium 4 kręcony na 3.4 GHz (2.93Ghz orginalnie), o reszcie nie wspomnę.
  • Poziom 8  
    To znaczy, że nie warto dokupywać takowej karty? Moja płyta główna to ASRock k8nf3-vsta Chciałem jeszcze dodać że nie bawię się w remixowanie muzy. VDJ służy mi jako odtwarzacz i synchronizowanie przejść między utworami. Mam ustawione tak, że korzystam z 2 wyjść z komputera a resztę robię na mikserze (jest tam taka opcja).
  • Poziom 15  
    No, nawet jest to wskazane ;)
    Zintegrowane czasami nie wyrabiają, a twojej płyty nie znam, tak więc w jej kwestii się nie wypowiadam.
  • Poziom 43  
    Warto kupić odpowiednią kartę, integra do tego się nie nadaje.
  • Poziom 8  
    Zmieniłem posta poprzedniego. Proszę o ponowne przeczytanie ;)