Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter 4t kingway tigerro nie chce palic.

quba97 15 Kwi 2012 15:18 3285 0
    quba97
    Poziom 1  
    Witam. Mam problem ze skuterem. Są 2 przewody od podciśnienia do gaźnika i taki po drugiej stronie cienki i on tez idzie do gaźnika. Skuter nie chce zapalić z założonym filtrem powietrza. Te 2 przewody, jeden daje jakieś ciśnienie a drugi ssie jak się przyłoży palec. Po pewnej próbie odpalania paliwo leci otworem na filtr powietrza... Chciałem jeszcze dodać ze jak się zamieni te dwa przewody, to skuter dostaje wysokie obroty. Podciśnienie ma 3 rurki (1 od baku 2 to podciśnienie a 3 do gaźnika) jest jeszcze taka druga tubka z której wychodzą 3 przewody (jeden idzie do cylindra, 2 do filtra powietrza a 3 do gaźnika) SKUTER nie chce zapalić (odkryłem ze jak jest zdjęty filtr pow. to wsadzam palec w gaźnik i jak podnoszę i opuszczam tą przepustnicę, to skuter pali.. Proszę o pomoc i z góry dzięki..:D

Dodano po 5 [godziny] 5 [minuty]:

Już coś pogrzebałem w tych przewodach i jest lepiej. Skuter jak już odpali to pochodzi od 20-30 sek i gaśnie.ale gdy odpali ponownie to daje mu trochę więcej gazu i się przylewa. czy może ktoś wie jak ustawić prawidłowo dawkowanie paliwa i obroty??