Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TomTom Via120 Oczekiwanie na prawidłowy sygnaał GPS

Dechol 15 Apr 2012 18:40 10717 5
    Dechol
    Level 9  
    Witam wszystkich serdecznie mam problem z moja nawigacją TomTom Via120 nie może znaleźć sygnału przywracałem ustawienia fabryczne i dalej to samo ciągle pisze na dole Oczekiwanie na prawidłowy syganł GPS. prosze o pomoc
    system20
    Level 14  
    Witam,
    Sciagnij i zainstaluj na kompa program tomtom home.
    Podlacz urzadzenie i w aktualizacjach powinno pojawic sie fixgps.
    Tylko zawsze jest razem zaptaszkowane automatycznie aby pobrac nowa aktualizacje do Twojego urzadzenia.
    Jesli wszystko masz oryginalne i nie kombinowane to smialo mozesz zrobic oba.
    Jesli nie to klik na ustawienia i odhacz funkcje pobieraj i informuj o nowej aktualizacji po polaczeniu urzadzenia z kompem.
    W razie pytan pisz to pomoge.
    marek216

Level 43  
    TomTom przyznał się do błędu w oprogramowaniu - poruszane tydzień temu.
    Zrób aktualizacje - jeśli nie pomoże to problem leży w module GPS.
    Jeśli jest na gwarancji to z niej skorzystaj.
    Dechol
    Level 9  
    Zrobie tak jak system20 napisał, zobacze czy pomoże
  • Helpful post
    Macgiver
    Level 2  
    Tego modelu tomtom home już nie obsługuje a nawet w windows nie zobaczysz jego zawartości. Do obsługi a właściwie aktualizacji służy "my tomtom" do pobrania ze strony tomtoma lecz nie spodziewaj się cudów więcej w tym programie nie działa niż działa.

p.s.

Tak na marginesie powiem że wczoraj miałem tego tomtoma z identycznym problemem masakra

powodzenia

tu link który znalazłem przed chwilą to powinno pomóc

Link
    Dechol
    Level 9  
    Macgiver

Powiem ci że właśnie zrobilem tak jak tam pisalo (ale nie czytalem tego tematu) znalazlem gdziesz indziej ze tak mozna zrobic na forum czy gdzieś. i jakoś zadziałało. znalazło sygnał i jest dobrze mam nadzieje ze tak zostanie ;) dzieki za pomoc.!:)