Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwna usterka PANASONIC SA AK-20

06 Sty 2005 18:07 1664 6
  • Poziom 2  
    siema mam taki problem mam wierzę PANASONIC SA AK-20 i mam z nia problemik ostatnio pojawił sie taki kłopot : jak właczam AUX-a bo mam tak kompa podłaczonego. to niemoge podgłaśniać, bo gdy to robie to moja wieża prestaje grać wszystkiewskaźniki chodza a z głosników nic nie słychac!!!! niewiem comam robić moze ktos miał podobny kłopot i wie jak sobie z tym poradzić i co memu cudeńdu dolega:P !!!!!!
  • Poziom 42  
    Witam! Może wieża ma wbudowany układ przesterowania, co powoduje automatyczne odłączenie kolumn w celu nie uszkodzenia sprzętu, komputer ma bardzo silny sygnał. Zrób próbę zmniejszając sygnał z komputera maksymalnie, a jednocześnie pod głaśniając wieże i zobacz, co się będzie działo.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Witam, rowniez posiadam panasonica sa-ak20, u mnie wszystko chodzilo normalnie, tzn mozna bylo dac glosniej itd...ale ktoregos pieknego dnia przy sluchaniu na "full" muzy cos sie zrabalo...objaw byl identyczny do twojego!, mozna bylo sluchac muzy ale nie mozna bylo podglasniac i sciszac (podlaczone byly inne glosniki - nie te orginalne!!!) w sumie to do dzisiaj nie wiem co sie stalo, probowalem naprawic (znalesc usterke) i przypadkowo spalilem procek...hehe - dalem do naprawy a gosciu na to ze procek bedzie kosztowal ok 300 zł...(smiac mi sie chcialo) ...wkurzylem sie i tydzien temu kupilem sobie identyczna wieze na allegro za 200 zł - oczywiscie sprawna :)
    Powiem tyle - te wieze ladnie graja, ale maja wady.....np czesto padajacy kaseciak....
    Pozdro
  • Poziom 42  
    Witam! Czasem mam wrażenie, że mechanicy serwisowy zmuszeni bezradnością, albo nie wiedzą, specjalnie zawyżają cenę żeby odstraszyć klienta, zawsze to lepiej wygląda, niż się przyznać, że nie potrafię.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Witam nie zawsze jest tak że technicy zawyżaja ceny wiele firm stosuje układy scalone produkowane tylko do konkretnego sprzętu i zdarza sie że koszt kupna tego układu jest większy od wartości sprzętu sam wiele naprawiam i wiem jak to wygląda.Pozdrawiam
  • Poziom 36  
    :arrow: janek11389-twoje wrażenie jest mylne a jeśli nadal będziesz starał się wypowiadać na temat sprzętów sobie obcych to będzie mogło się to właśnie kończyć dużymi kosztami naprawy w konsekwencji próby naprawy dyletanckiej.Nie jeden sprzęt widziałem po kowalu(trafniejsze określenie "mechanika") ,który był uszkodzony głównie przez naprawę amatorską i kończyło się to właśnie dużym kosztem lecz klientowi nikt nie zwrócił za spowodowanie większych szkód .
  • Poziom 2  
    dzięki już w sumie wszystko puka normalnie. śmiga jak talala a co do kaseciaka w kej wiezy to istna pomyłka wkręciła mi się kaseta i juz jakieś 5 lat niemoge zdjąć panela przedniego w celu jej wyjęcia ale to takimały zonk. taki feler to nie feler:P wielkie dzieki za wszystkie posty!!!
    Pozdro ALL!!! ( . )( . )