Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Sharan 1.9 TDI - Wasze opinie o tym samochodzie

putin2208 16 Kwi 2012 21:38 10947 6
  • #1 16 Kwi 2012 21:38
    putin2208
    Poziom 18  

Witam
    co sądzicie o sharanie 1.9tdi 110km z 97 roku przebieg 236kkm. Proszę o zalety i wady tego pojazdu.
    Pozdrawiam

0 6
  • #3 17 Kwi 2012 21:12
    333mario
    Poziom 17  

Najbardziej zastanawia mnie ten przebieg, czyżby auto od starszego Pana ....... Zwróć uwagę na to ze nikt nie kupuje diesla by nim jeździć tak mało, ja mam sharana z 2000 roku i przebieg 340 tyś i uważam to w miarę za realny przebieg aler i tak do końca w niego nie wierzę. Zainwestuj w przegląd na stacji diagnostycznej, poproś o diagnostykę przez komputer, zwróć uwagę na ewentualne błędy.
    Powodzenia !

0
  • #4 08 Maj 2012 07:58
    sonne2
    Poziom 21  

Mam auto młodsze o kilka lat, w LPG i ma dużo wyższy przebieg. A tutaj diesel i tak niski przebieg? Lekko jest 2-3 razy większy. Jak się kupuje diesla, który na starcie jest o 10 tys. droższy od benzyny albo i więcej to, aby ten biznes się opłacał trzeba dużo jeździć. A z tak niskim przebiegiem to właściciel stracił na tym samochodzie.

0
  • #5 09 Maj 2012 14:08
    HENRYKOWSKI
    Poziom 9  

mam takiego samego sharana, twój przebieg jest nierealny, auto ma na pewno dużo więcej, zwróć uwagę na wytarcie kierownicy, siedzenie kierowcy, gumy na pedałach te elementy jeśli są zużyte mogą świadczyć o większym przebiegu. zaletą jest silnik, mój ma już ponad 520 000 i nadal chodzi choć mechanik powiedział że za dwie setki mu obcięli,ja osobiście zrobiłem nim ponad 300 000 km, wymieniłem w nim tylko wałek rozrządu, jeżdżę na mineralnym oleju Shell wymiana co 10 000 km i tobie też tak radzę, wady to zawieszenie i elektryka co chwilę jakaś przerwa na kablach, wymieniłem też nagrzewnicę a teraz rozciekła mi się chłodnica, dwa razy naprawiałem skrzynię automat, ogólnie jestem zadowolony czego i tobie życzę

0
  • #6 17 Maj 2012 00:36
    michailov22
    Poziom 8  

Juz nie gadajcie tak ze na 100% ma 2/3 razy większy przebieg. Zawsze jest jakaś szansa ze przebieg jest taki jak na liczniku. Oczywiśnie nie wiesz w to że ma te 236 jak nie ma ksiązki serwisowej. Jak jest książka to oczywiście pieczatki z VW a nie "mechanika u ziutka" i pieczatka z ziemniaka. Kolejna sprawa do sprawdzenia przebiegu bedzie taka jak ktoś już wyzej napisal wyekspatowanie materiałow wewnatrz samochodu. Fotel, pasy, kierownica, dzwignia zmiany biegów itp. Musisz także zobaczyć czy te elementy sa orginalne czy wymieniane na jakies zamienniki. Albo przykladowo wydarte siedzenia i lśniąca kierownica. No i najważniejsza sprawa to cena. Jeżeli kosztuje on kilka tysiecy mniej niż inne (średnia rynkowa) to zapownij w jakość tego egzemplarzu.

0
  • #7 18 Maj 2012 21:46
    putin2208
    Poziom 18  

Auto okazało się miną. Dzięki za wypowiedzi. Do zamknięcia

1