Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór słuchawek do muzyki elektronicznej i rockowej.

hayate96 17 Kwi 2012 17:09 1041 3
  • #1 17 Kwi 2012 17:09
    hayate96
    Poziom 2  

Witam! Mam dylemat polegający na wyborze słuchawek. Słucham głównie elektro i rocka, najczęściej w tramwaju z mojego ipoda touch 4g. Czytałem już wiele wypowiedzi i opinii na różnych forach i zainteresowały mnie trzy modele Pioneer HDJ-500, Technics RP-DJ1200 i Creative Labs AURVANA LIVE. Zależy mi na dobrym basie. Moje ostatnie słuchawki - Sony MDR-V150 popsuły się (końcówka kabla chyba się jakoś ukręciła, nie wiem, w każdym razie słychać nic albo niewiele). Zastanawiam się, czy przy moim odtwarzaczu warto inwestować w najdroższe technicki. Proszę o porady.

0 3
  • #2 18 Kwi 2012 18:58
    THCVTHC20
    Poziom 9  

Skoro wcześniej pasowały Ci tamte to wystarczy Ci jak kupisz te z Creative. Chyba że masz fundusz, a widzę ze masz to bierz Pioneera. Technicsy na Iphona to raczej głupota.

@Down:

Racja, zapomniałem o tym. W takim razie rzeczywiście kupno Technicsów nie jest wcale głupie.

0
  • #3 18 Kwi 2012 19:35
    mlusk
    Poziom 11  

O ile ogarniam sprawę, to warto zainwestować w dobre słuchawki. Wszystkie IPody odtwarzają zarówno pliki w kompresji stratnej, jak i bezstratnej. Przy wyborze playlist w standardach bezstratnych (apple'owski, to bodaj m4a) nie ma powodu katować się marnymi słuchawkami.
    Pytaniem pozostaje budżet i gust.
    Osobiście poleciałbym pójście w stronę Technicsów lub Sennheiserów, choć ostateczną decyzję najlepiej podjąć po własnoręcznym sprawdzeniu w sklepie.

0
  • #4 19 Kwi 2012 20:45
    hayate96
    Poziom 2  

Dzięki za opinie! Trochę mi to rozjaśnia sprawę. Zastanawiam się jeszcze nad tymi Aerial7 Tank Midnight. Jak się w końcu zdecyduję i któreś kupię to dam znać jak się spisują!

0