Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio nie włącza się powody ??

Roninn22 17 Apr 2012 19:45 1443 4
    Roninn22
    Level 2  
    Witam kupiłem radio nieznanej marki veo podłączyłem jak na schemacie który dostałem wraz z nim podłączenie z pominięciem stacyjki i się nie chce się załączyć posiadam Uno sprawdziłem bezpieczniki wszystkie sprawne z uno wychodzą 2 kable + i minus antena i kable od głosików wiec pomyłki nie może być. Jaki może być powód nie działania radia???? Nowe na gwarancji dzisiaj dostałem podłączyłem czyli żółty i czerwony połączyłem razem bo prąd bezpośrednio z akumulatora czy tak może być ?? bezpiecznik w radiu sprawny
    User removed account
    User removed account  
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sprawdziłeś, czy masz w ogóle zasilanie w kostce, czy od razu posta walnąłeś? I to zarówno plus, jak i masę. Wystarczy zamiast radia wpiąć żarówkę... Sprawdziłeś, czy radio działa na innym zasilaniu? Cokolwiek oprócz użycia klawiatury?
    Roninn22
    Level 2  
    No tak ale ja nie chce do stacyjki podpinać a że ma 2 zasilające to ja wiem ale gdzieś wyczytałem że można bez stacyjki jesli te 2 kable sie razem połączy
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    To dobrze wyczytałeś. A teraz sprawdź zasilanie, masę i czy radio działa podpięte bezpośrednio do akumulatora.