Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock Nokia 3510. Proszę o instrukcje jak zdjąć simlocka.

06 Sty 2005 21:54 1734 4
  • Poziom 10  
    Witam i mam wielka prosbe poniewaz jestem zielony w tym temacie to mam prosbe abyscie mnie poinstruowali jak zdjac ssim-locka z Noki 3510 jest ona na siec Era w tym momencie prosze o jakas prosta rade jak to zrobic krok po kroku Pozdrawiam
  • Użytkownik obserwowany
    sciagasz na elce kalkulatorek na komorze wpisujesz *#06# i ten kod musisz spisac do programu i pozniej wybierasz na jaka siec jest klikasz ok i spisujesz 7 kod jak nie pojdzie to daj sobie looooz
  • Poziom 21  
    bartas1503 napisał:
    sciagasz na elce kalkulatorek na komorze wpisujesz *#06# i ten kod musisz spisac do programu i pozniej wybierasz na jaka siec jest klikasz ok i spisujesz 7 kod jak nie pojdzie to daj sobie looooz

Niekoniecznie,mialem przypadki ze 7 kodem nie poszlo,a 1 usunalem simlocka.Takze nalezy sprobowac tez 1 jezeli 7 nie pojdzie.Zawsze wyciagam karte sim,poniewaz w niektorych przypadkach przy wlozonej karcie nie poszlo,a bez karty zawsze.
  • Poziom 17  
    ja mam 3510 i sobie sciagnolem :) telefon Nokia 3510 sieć ERA więc podaj tylko imei (w telefonie w pisz *#06#)
    pozdro
  • Poziom 29  
    "jak usunąć sim locka z DCT4' - o tym już było pisane na forum użyj funkcji szukaj zanim o coś zapytasz to pomaga utrzymać pożadek na forum. Bez sensu pisać co chwile ten sam temat.