Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Samsung SCX-5560 zacina papier

18 Kwi 2012 15:24 2313 2
  • Poziom 11  
    Witam,
    trafiło do mnie urządzenie wielof. laserowe Samsung. Problem polega na tym, iż jak puszczam wydruk czy to z kompa czy robię ksero drukarka pobiera papier, przepuszcza go przez piec i zatrzymuje w połowie kartkę wysuniętą z drukarki i zgłasza błąd zacięcia papieru. Sprawdziłem dźwignię czujnika na wyjściu pieca jest cała, sam czujnik też działa prawidłowo. Ciekawostką jest też to, że kartka którą wyciągam z drukarki nie jest w ogóle zadrukowana, tylko lekko zabrudzona po lewej stronie a toner jest nowy. Proszę o pomoc, może ktoś z kolegów miał ten problem i udało się go rozwiązać.
  • Poziom 16  
    Witam! Pierwsza rzecz, czy sprawdziłeś domyślny format papieru we właściwościach drukarki..?? A druga, czy to się stało po wymianie tonera.... :?:
  • Poziom 11  
    Co do formatu papieru to nie sprawdzałem szczerze mówiąc, sprawdzę w poniedziałek, natomiast z tego co wiem to po wymianie tonera drukarka działała przez jakiś tydzień dobrze, tylko podczas wydruku z komputera blokowała papier. Klient twierdzi, że można było kopiować przez jakiś czas a z kompa blokowało papier. Jak ją wziąłem na stół i podłączyłem zasilanie to wyszła zacięta kartka, rozgrzał się piec i lampa skanera i druk.zgłosiła gotowość do druku. Zrobiłem ksero kartki i poszło dobrze, natomiast jak podłączyłem ją do komputera i zainstalowałem, to po puszczeniu strony testowej zacięła papier,( który po wyłączeniu i włączeniu wychodzi do końca ) i tak jest teraz cały czas.