Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna I 2.0 16V 1996r -które przekaźniki od czego?

18 Kwi 2012 22:18 18439 3
  • Poziom 9  
    Ludziska pomóżcie :)
    W mojej lagunie nie działa:
    * podgrzewanie przedniej i tylnej szyby (jak włączam podgrzewanie przedniej, to słychać cicho załączenie przekaźnika i przygasa światło, czyli bierze prąd, ale po chwili się samo wyłącza, a tylnej szyby nie mogę nawet załączyć. klimatronik sprawny)
    * światła stopu (żarówki i czujnik przy hamulcu są sprawne, po wyjęciu żarówek miernik pokazuje zwarcie na stykach w gnieździe żarówki).

Zrobiłem zdjęcie sterownika BSI, może mi kroś powiedzieć które przekaźniki i bezpieczniki za co sa odpowiedzialne (również te, które nie są wsadzone)?

Renault Laguna I 2.0 16V 1996r -które przekaźniki od czego?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Witam.
    Miałem podobny przypadek, okazało się że skrzynka bezpieczników była do wymiany
    ponieważ uległa powypalaniu wewnątrz. Przekaźniki pykały, ale tylna szyba nie grzała, to samo ze światłami kierunku i stopu.
    Układ elektryczny w Lagunach jest bardzo słaby i awaryjny.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    Tak myślałem :/
    To kiepsko bo czeka mnie wydatek, ale też dobrze, bo chociaż wiem co jest nie tak :)
    Jakby ktoś miał inny pomysł albo wiedział jak to samemu naprawić, to pisać :D