Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dopasować sterownik silnika AUDI A4

lukasozo 19 Kwi 2012 00:38 2288 6
  • #1 19 Kwi 2012 00:38
    lukasozo
    Poziom 7  

Jak w temacie mam problem jaki dopasować sterownik silnika do Audi A4 1.9 Tdi AFN 110km 1997r. Nie wiem czym się kierować przy kupnie bo na aukcjach jest sporo sterowników. Dodam jeszcze ze turbo jest sterowane podciśnieniem i przepływomierz jest starszego typu z kostką na 6 pin.Słyszałem że jak kupię sterownik od nowszego typ, to może nie hulać tak jak powinien.Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to z góry dziękuje.

• #2 19 Kwi 2012 00:51
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody

Z immo sobie poradzisz? Jeśli nie to każdy wyczyszczony sterownik do AFN podejdzie.

Dodano po 20 [sekundy]:

Nie napisałeś skąd jesteś/.

• #3 19 Kwi 2012 07:03
    misiek-888
    Poziom 33  

Wtym modelu nie trzeba nic czyscić dopisuje sie bez żadnych problemów. Sterownik kup o takich samych numerach jak stary

• #4 19 Kwi 2012 07:14
    tomek.kopiec
    Poziom 17  

lukasozo napisał:
    Jak w temacie mam problem jaki dopasować sterownik silnika do Audi A4 1.9 Tdi AFN 110km 1997r. Nie wiem czym się kierować przy kupnie bo na aukcjach jest sporo sterowników. Dodam jeszcze ze turbo jest sterowane podciśnieniem i przepływomierz jest starszego typu z kostką na 6 pin.Słyszałem że jak kupię sterownik od nowszego typ, to może nie hulać tak jak powinien.Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to z góry dziękuje.

Jak Paweł napisał wyżej z immo nie ma problemu a co do typu to w tych rocznikach i na przepływomierzu Pierburga najwięcej robiłem 028906021CE.

• #5 19 Kwi 2012 21:23
    lukasozo
    Poziom 7  

O tuż miałem taki problem w tym samochodzie nie pracuje turbosprężarka,było wszystko posprawdzane zawory były podkładane itp.itd. aż doszedłem do tego że jest zamontowany inny sterownik od modelu 1Z,tak więc nic mi nie dadzą numery tego co mam i na tym polega problem.Za odpowiedzi z góry dziękuję

• #6 20 Kwi 2012 09:03
    tomek.kopiec
    Poziom 17  

lukasozo napisał:
    O tuż miałem taki problem w tym samochodzie nie pracuje turbosprężarka,było wszystko posprawdzane zawory były podkładane itp.itd. aż doszedłem do tego że jest zamontowany inny sterownik od modelu 1Z,tak więc nic mi nie dadzą numery tego co mam i na tym polega problem.Za odpowiedzi z góry dziękuję

To jest numer stera z vnt a nie z 1 Z czyli do twojego afn

• #7 25 Kwi 2012 21:47
    lukasozo
    Poziom 7  

Sterownik dopasowałem zastosowałem 028 906 021 GL i wszystko śmiga jak szalone dziękuję wszystkim za pomoc, zamykam temat.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME