Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane cope włącza się zegarek a nie zamyka z pilota

19 Kwi 2012 18:17 1201 3
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich mam taki problem , gdy włożę bezpiecznik od zegarka w renault megane coupe to nie chce mi się ono zamknąć z pilota , muszę zamykać zwyczajnie kluczykiem ale gdy wyjmę bezpiecznik ( od zegarka ) nie zapamiętuje mi godziny , kilometrów przejechanych i radio włącza się dopiero po kluczyku . Czemu tak się dzieje proszę o pomoc . Z góry dziękuje
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 12  
    A może by tak kolega napisał chociaż rocznik tej meganki, było by łatwiej coś namierzyć.
  • Poziom 8  
    przepraszam szybko pisałem i tak jakoś mi się zapomniało Renault Megane Coupe 1998 r. 1.6 zwykły benzyna
    Aha sądzę jeszcze że być może wina leży w tym iż radio jest źle podłączone , czy ma to jakiś wpływ na te zmiany
  • Poziom 8  
    Już to ogarnąłem chodziło w tym wszystkim o to ze zmostkowane były plus stały i plus po kluczyku przy podłączeniu do radia , włożyłem bezpiecznik ( od zegarka ) i wszystko zapamiętuje zamyka się auto z pilota . Jeśli to komuś pomoże w takim samym przypadku to git :D