Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D-link DWL 900 AP+ VER.C1 USZKODZONY FIRMWARE

supersz 07 Sty 2005 03:37 1563 3
  • #1 07 Sty 2005 03:37
    supersz
    Poziom 2  

Witam!!!
    Mam apeka dwl 900ap+ z uszkodzonym firmwearem tzn. po resecie wyświetla się strona firmware upgrade na której teoretycznie powinno dać się uaktualnić sofcik - nic to jednak nie daje po wysłaniu pliku z softem dzieje się to samo - znów strona firmware upgrade. Można to jakoś naprawić?
    Prosze o pomoc!!!
    Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN. [h]

0 3
  • #2 07 Sty 2005 09:37
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Sprawdź co sięstanie po wgraniu innej wersji firmware. Jeśli nic się nie zmieni - to najprawdopodobniej jest coś uszkodzone w routerku (np. kość FLASH).
    Wtedy pozostaje raczej tylko wizyta w serwisie (jeśli router jest na gwarancji to oddaj go od razu).

0
  • #4 07 Sty 2005 19:50
    supersz
    Poziom 2  

Uszkodzenie powstało podczas resetowania a nie podczas upgreadu - nie wiem dlaczego tak się stało. Chociaż on od pewnego juz czasu zachowywał sie "dziwnie".NIe miałem także akceleratorów podczas sciągania pliku.
    Jest wogóle serwis D-linka w Polsce bo gwarancji już nie mam.
    Z góry dzieki wszystkim za pomoc!!!

Dodano po 3 [minuty]:

Po awarii próbowałem już różnych firmwearów - nic to jednak nie dało w dalszym ciągu pojawia się strona firmware upgrade. Dodam jeszcze że apek łaączy sie tylko za pomocą www - d-link manager nie wyktywa go chociaż odpowiada na pingi

0