Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Praca] osoby do redagowania portalu informatycznego

iOneart 20 Apr 2012 10:48 736 0
 • #1
  iOneart
  Level 1  
  Witajcie, piszę na forum z ofertą naboru do redakcji portalu informatycznego o nazwie iOneart. Data otwarcia przypada na 1 Maja 2012 roku. Szukamy osób zdolnych, zajmujących się dowolnym działem z dziedziny informatyki, kulturalnych oraz ze znajomością ortografii, w wieku powyżej 16 roku życia. Portal sam w sobie jest już skończony, natomiast trwają poprawki z arkuszem styli. Portal zajmować się będzie publikowaniem artykułów i informacji nt.:
  • Grafiki (webdesign, obsługa programow jak Photoshop, Corel, InDesign, Illustrator etc., inspiracjami graficznymi, dodatkowymi plikami do programów graficznych, poligrafią, drukiem, recenzjami książek oraz nowościami w tym programami czy urządzeniami),

  • Webu(ciekawostki, aplikacje internetowe, modyfikacja portali, przydatne strony),

  • CMSów(specyfikacje systemów zarządzania treścią, szablony do pobrania, zestawienia wtyczek, modyfikacje i artykuły),

  • na 50% programowania(tablice informatyczne, proste programy, znaczniki, kodowanie etc.),

  • dodatkowo możemy powiększyć ofertę artykułów o dział którym przyszły redaktor może się zająć i systematycznie będzię go powiększał i aktualizował,

  Co oferujemy?
  W szczególności miłą atmosferę panującą w gronie redakcji, szybki kontakt z każdym członkiem oraz mozliwość rozwoju. Nie jest to coś zachwycającego, ale jeśli chciałeś kiedyś publikować swoje artykuły czy wiadomości, a nie miałeś gdzie, teraz masz możliwość. Z biegiem czasu oraz wzrostem zainteresowania stroną planujemy stworzyć gadżety portalu oraz wprowadzić reklamy, co za tym idzie możliwość zarobku dla osób publikujących.
  Fanpage: https://www.facebook.com/iOneart
  Dlatego jeśli chcesz spróbować pracy na naszym portalu, prosimy o zgłoszenie się pod adres email: pacykrafal(malpa)gmail.com. W temacie proszę wpisać "[Nabór] Imię i Nazwisko", a w treści: wiek, zainteresowania, dział jakim będziesz zajmować się na portalu, dodatkowe informacje czego oczekujesz od nas(Bardzo ważne!) oraz jakieś dane kontaktowe.

  Dziękuję
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).