Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przykra wiadomość po wymianie przedniej szyby. Prośba o rade. Mazda 323f BA 94r.

regorek 20 Kwi 2012 15:10 1968 0
  • #1 20 Kwi 2012 15:10
    regorek

Poziom 12  

Witam, jakiś czas temu powstało mi delikatne pęknięcie w górnej części przedniej szyby. Po kilku tygodniach pęknięcie zaczęło się powiększać więc postanowiłem udać się do warsztatu wymiany szyb. Po wymianie nie mogłem się doczekać gdy odbiorę Madzie. Niestety juz na wejści mechanik powiedział mi, że dach mojej mazdy jest bardzo zgnity właśnie od strony mocowania szyby. Powiedział również, że ile mogli tyle połatali. Dał gwarancje, że pojeżdże miesiąc, dwa miesiące a może nawet rok. Wszystko zależy od rodzaju jazdy i szczęścia do rzeczy martwych. Fatycznie po zimie powiększyła się plama na suficie, co wcześniej już zwróciło moją uwagę.
    Myślę, że najlepszym wyjściem będzie sprzedanie samochodu, bo nie pozostaje mi w tej sytuacji nic innego, prawda ?
    Do tego modelu bardzo się przywiązałem, sami wiecie jak to jest...Mam kilka pytań.
    Skąd się wzięła rdza w dachu ?
    Czy to samo się dzieje z każdą 323f 94BA ?
    Jeśli chciałbym znów kupić Mazde 323f BA ale z większym silnikiem. Jaki model polecacie ? Na co zwracać uwagę ?
    Jeśli natomiast zamirzałbym kupić cos innego, to jakie auto dorównałoby bezawaryjnym silnikiem i podobną specyfikacją techniczna ?

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [Z]

1 0