Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Skup uszkodznych laptopów i części

vakoss22 21 Apr 2012 01:06 9979 42
    vakoss22
    Level 10  
    Kupie uszkodzone/ sprawne/ nietestowane laptopy

a także części dyski, matryce, pamięci ram itd

ofertę z parametrami i ceną na PW
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    user233
    Level 2  
    Proszę tez zerknąć w link poniżej, znam gościa, uczciwością nie grzeszy. Nabił sobie pozytywów na aukcjach charytatywnych i ciągnie dalej, Mimo tego i tak w sprzedanych ma ponad 20% negów, Jeżeli jakiś moderator ma wątpliwości znam przynajmniej dwie osoby które orźnął, mogę to udowodnić i podać odpowiednie dane na pw, w końcu może niebiescy panowie do niego zapukają.

Link
    vakoss22
    Level 10  
    Nie wiecie jak było więc nie osądzajcie! Przynajmniej pomagam innym osobą a nie jak wy tylko kasę zbijacie! Czy to już coś złego pomagać innym? A co mi daje pozytywny komentarz od aukcji charytatywnej? Przecież nawet widać że za aukcje charytatywną wiec o co wam chodzi? I nie tylko biorę udział w aukcjach charytatywnych ale też bez interesownie wysyłam przedmioty osobą potrzebującym a one potem wystawiają te przedmioty na allegro w szczytnym celu więc jak nie wiecie to stulcie japę a nie takie głupoty wypisujecie i bawicie się w detektywów. Zawsze znajdzie się jakaś osoba której coś się nie spodoba a wy co też tacy w 100% bez negatywów? - a ten za przeproszeniem idiota bo inaczej tego nazwać nie mogę co założył nick na allegro "vakos22_oszust" i kupił przedmiot zgłoszony zostanie jutro na komendzie policji za pomówienia i oczernianie mojej osoby - wystąpiłem już do allegro w tej sprawie. Każde kolejne oczernianie mnie będzie zgłaszane mam tego dość
    bmserwis
    Level 36  
    Przepraszam bardzo, ale dlaczego tutaj kolega to pisze tak jakby zarzucał to nam? Czy ktoś tutaj w jakikolwiek sposób kolegę oczernił?
    stasiaktel
    Level 13  
    vakoss22 wrote:
    a ten za przeproszeniem idiota bo inaczej tego nazwać nie mogę co założył nick na allegro "vakos22_oszust" i kupił przedmiot zgłoszony zostanie jutro na komendzie policji za pomówienia i oczernianie mojej osoby - wystąpiłem już do allegro w tej sprawie. Każde kolejne oczernianie mnie będzie zgłaszane mam tego dość

I tak mu nic nie mogą zrobić, nick jak każdy inny nie jest nazwą zastrzeżoną i jest zgodny z regulaminem...
    A co do tego co sprzedajesz to zapewne posiadasz faktury zakupowe na sprzęt i oprogramowania zainstalowane na nich. oraz odpowiednie dokumenty potwierdzające pochodzenie sprzętu. Jeśli nie to organy mogą do ciebie zagrać przypadkiem.
    bmserwis
    Level 36  
    Sugerując się opisami aukcji (jeśli czegoś nie napisałem to należy traktować jakby tego nie było) to większość z nich sprzedawana jest w dodatku z pirackim systemem operacyjnym. :)
    user233
    Level 2  
    Ja jak dotąd nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu kasy, jdenym pomagasz drugich okradasz ech. czy mam ci udowodnić kogo orżnołeś? Zresztą nie ma co dyskutować na ten temat, gość będzie działał na nowym koncie na elektrodzie jak i na serwisach aukcyjnych i dalej robił w balona.
    Ruzby
    Level 19  
    Juz nie mowiac o tym "sprzecie z wystawek"... Kupuje byle g**** i szuka jeleni zeby na tym zarobic :(
    vakoss22
    Level 10  
    Tak? Niby kogo "orżnołem" ??? Mówię ogólnie że każdy ma coś do mnie. I co to za kretyńskie komentarze na allegro od koperty :

"UWAGA NIEUCZCIWA OSOBA! w ww. elektroda. pl/ rtvforum/ viewtopic.php?t=2278521 Polecam zapoznanie się z tematami na forum odnośnie tego użytkownika, wyrolował już niejedną osobę. (należy usunąc spacje z linku)"

Kogo niby wyrolowałem na elektrodzie???

Każdy tu sprzedaje jakieś używane rzeczy czy z wystawek czy nie prawda? Ile tu na elektrodzie jest ofert uszkodzonego, sprawnego czy nietestowanego sprzętu?

To niech każdy kto tu sprzedaje niech pokaże dowody na zakupowany sprzęt?

Nawet jak sprowadzam sprzęt z zachodu to co z tego? Ile jest ofert na allegro że laptop który jest sprzedawany pochodzi z zachodu? 90% to takie oferty powystawowego sprzętu!

Więc się odpier***** ode mnie!
    bmserwis
    Level 36  
    Zacytuję:
    "tylko sms: 533-249-336 ( smsy przyjmuje komputer po czym odpisuje koszt jak za zwyklego smsa )
    w przypadku telefonicznej rozmowy proszę wyslac smsa pod numer z prośbą o kontakt i ofertą jaka interesuje - oddzwonimy)"

Pozostawiam bez komentarza. :D :D :D

Dodano po 1 [minuty]:

vakoss22 wrote:
    "UWAGA NIEUCZCIWA OSOBA! w ww. elektroda. pl/ rtvforum/ viewtopic.php?t=2278521 Polecam zapoznanie się z tematami na forum odnośnie tego użytkownika, wyrolował już niejedną osobę. (należy usunąc spacje z linku)"

Kogo niby wyrolowałem na elektrodzie???

Ciekawe, bo ja żadnego takiego komentarza nie widzę?
    vakoss22
    Level 10  
    Bo komentarz był od osoby bez pełnej aktywacji konta więc nie jest widoczny na allegro!!!
    bmserwis
    Level 36  
    vakoss22 wrote:
    To niech każdy kto tu sprzedaje niech pokaże dowody na zakupowany sprzęt?

Sprzedaż ciągła w sposób cykliczny nosi znamiona prowadzenia działalności gospodarczej i jako taka podlega opodatkowaniu. Inaczej wygląda to w przypadku sprzedaży okazyjnej np: starego komputera po wymianie na nowy.
    krakarak
    Level 41  
    Wielce szanowny panie vakoss22, moim skromnym zdaniem zachowuje się pan wyjątkowo arogancko i butnie.
    Zwroty typu:
    vakoss22 wrote:
    więc jak nie wiecie to stulcie japę a nie takie głupoty wypisujecie... a ten za przeproszeniem idiota bo inaczej tego nazwać nie mogę... Więc się odpier***** ode mnie!
    nie wzbudzają zaufania do osoby je wygłaszającej a wręcz przeciwnie.
    I bądź pan uprzejmy skończyć z tym straszeniem "organem" (cokolwiek to znaczy ;-) ) oraz policją. Wszyscy wokoło to jacyś "sapacze" i pieniacze nie znający się na najwyższej jakości sprzedawanych przez pana części. No cóż, tak bywa, zrozumienie geniuszu i filantropii ludzi o gołębim sercu nie przychodzi łatwo.
    Ja na przykład nie potrafię zrozumieć dlaczego skupuje pan na alle.ro hurtowe ilości uszkodzonych dysków do laptopów, samych laptopów a następnie sprzedaje dyski opisując je jako nie testowane a już te w laptopach są przetestowane. Oczywiście może pan kupować i sprzedawać co też pan chce i innym nic do tego, ale te opisy do sprzedawanych przedmiotów ... Są takie, hmm, wiarygodne i rzetelne. Aż chce się je kupić !
    vakoss22
    Level 10  
    Więc jeśli ktoś czuje się oszukany to niech idzie z tym na policje a nie takie głupoty pisze, unoszę się bo to zaczyna za przeproszeniem mnie wkur**** jak ktoś takie głupoty o mnie wygaduje i bawią się ludzie w detektywów! Czemu niby ten oszukany nic do mnie nie napisał tylko wygaduje bezpodstawne oskarżenia publicznie na forum wobec mojej osoby? I nagle tak wszyscy szukają na mnie "haka" a Pan to co ? też się Pan bawi w detektywa że się Pan udziela? Czy ja napisałem że dyski są nietestowane? Napisałem wyrazie w czym polega uszkodzenie i wyrazie jest w dziale Uszkodzone już niech Pan nie dodaje że nietestowane. Czemu Pan nie powie o innej osobie która wystawia niby nietestowane dyski w opcji kup teraz po 10 czy 20zł w hurtowych ilościach a tak naprawdę te wszystkie dyski to złomy z serwisu. Jakby chciał kogoś oszukać to bym napisał że dyski są w pełni sprawne więc czep się Pan kogoś innego bo cała ta sprawa oczerniania mojej osoby mnie irytuje. Dyski wystawione na licytacje i nikogo nie zmuszam do zakupu. Wszyscy kupują na allegro a potem sprzedają więc co jest w tym złego??!! Kupił coś Pan ode mnie więc po co się wtrącacie? Tacy Ludzie taki Kraj - zamykam ten temat detektywi z elektrody.

Dodano po 18 [minuty]:

Związku z narażeniem mnie na koszty związane z prowizją allegro, napiętnowaniem mnie tu na elektrodzie, oczernianiem mojej osoby bez podstawie ( a jak już ktoś się poczuł oszukany to trzeba to zgłosić na policja a nie mnie oczerniać publicznie - są od tego odpowiednie organy ) Jutro sprawa zostaje zgłoszona na Komendzie Policji w Goleniowie. Dość zabawy. Osoba która się bawi w takie zabawy ( widać że ją to bawi - mnie nie ) będzie odpowiadała prawnie za narażenia mnie na koszty związane z prowizją allegro i straty moralne.

Do allegro wpłynęło stosowne pismo w tej sprawie ( a allegro udostępni adres IP Organom Ścigania ) i to że myślisz że będziesz sobie zakładał konta z kopertą, wystawiał negatywy w których będziesz mnie oczerniał i tak się nie pojawią bo masz kopertę i podając fałszywe dane Cię niby nikt nie znajdzie to się mylisz.

Upubliczniam fałszywe dane tego delikwenta choć był jeszcze jeden:

[Kupię] Skup uszkodznych laptopów i części
    bmserwis
    Level 36  
    Tylko nie wiem po co to tutaj na forum,Allegro to niezależny portal nie powiązany z elektrodą.
    vakoss22
    Level 10  
    Tak Kolego ale są dowody w 100% że od elektrody się TO zaczęło np te komentarze od zakupionych "kopert" i tak pozostają nie widoczne jakby znały regulamin allegro to by wiedzieli dlaczego. Skoro elektroda jest niezależna od allegro to czemu użytkownicy wtrącają się do tego co się dzieje na allegro?!

jak już wspomniałem powyżej, nie zamierzam dłużej komentować tego ani spowiadać się. Tym jutro zajmie się ktoś inny. Temat jest nie związany z tematem ogłoszenia więc go zamykam.

[Kupię] Skup uszkodznych laptopów i części [Kupię] Skup uszkodznych laptopów i części
    Ruzby
    Level 19  
    Po pierwsze - "organem" to sobie możesz straszyć swoją dziewczynę z gimnazjum (po takim bełkocie więcej lat Ci nie dam...)
    Po drugie - przez takie ***** jak ty normalny człowiek nie może kupić używanego laptopa na Allegro bo ty g*****m zaśmiecacie cały serwis... Za takie coś powinni Was wykastrować...
    vakoss22
    Level 10  
    Po pierwsze nie jesteśmy na Ty.

Na pewno więcej mam lat od Pana i nie chodziłem do gimnazjum bo skończyłem 8 lat szkoły podstawowej, liceum i studia. Widać, że większość osób z elektrody przechodziła przez gimnazjum i dlatego takie "zabawy" na allegro z tym zakładaniem kont i robieniem na złość ale tak jak powiedziałem jutro to zgłoszę a Pana styl pisma wyrazie mówi że musi Pan być człowiekiem " na poziomie ", że tak mnie jako osobę publicznie obrażasz.

Skoro Pan uważa że zaśmiecam serwis allegro ( bo po Pana poście wyrazie to można wyczytać ) i że ja zaśmiecam allegro to Pana sprawa i opinia na ten temat. Ja nikogo do zakupu nie zmuszałem i zmuszać nie będę. Skoro chce Pan kupić używany sprzęt np laptopa jak Pan pisał to trzeba dokładnie zapoznać się z opisem aukcji np, na aukcjach z używanymi laptopami pisze że sprzedający daje gwarancje na sprzęt, że daje karton i jakieś akcesoria. Wszystko jest w opisie więc jeśli Panu ciężko jest znaleźć dobrą ofertę no to trudno ja Panu nie pomogę.
    Ruzby
    Level 19  
    Z tego co wiem to w internecie nie wypada zwracać się per Pan...
    Niech Pan mi powie - ileś Pan wczoraj wypił, że tak bełkoczesz?
    bmserwis
    Level 36  
    Dyskusja coraz bardziej zbliża się do poziomu Kosza. Nie będę stawał po niczyjej stronie, ale właśnie takie straszenie jest typowo dla osób niedojrzałych, po co o tym pisać? Jeśli chce Pan zgłosić proszę to zrobić bez zbędnego pisania i tym samym dawania potencjalnemu napastnikowi czasu na zatarcie śladów. Zresztą każdy odrobinę chociaż zaznajomiony z polskim prawem karnym wie w jaki sposób takie sprawy się kończą niestety. "Umorzenie z powodu niskiej szkodliwości społecznej/ Umorzenie z powodu niewykrycia sprawców / itd. ".
    Faktem jest natomiast, że Szanowny Użytkowniku jeśli nawet nie oszukujesz to działasz nieetycznie chociażby jak w wypadku aukcji które ocenione zostały negatywnie. Takie działanie na dłuższą metę zawsze mści się na sprzedawcy.
    vakoss22
    Level 10  
    Nic nie piłem i nie bełkocze Panie piętnastolatku z Piekar Śląskich.

Tak jak wspomniałem sprawą zajmują się odpowiednie służby...

Dodano po 8 [minuty]:

Negatywnie bo jedna osoba kupiła laptopa w dziale uszkodzone za 36zł i wystawiła mi negatywa bo czegoś nie było? Lub inni? Zawsze znajdzie się człowiek któremu coś się nie spodoba. Bo nie będzie jednej śrubki bo to a tamto - boże ludzie to używany sprzęt czego oczekujecie? Inni jakoś kupują i nie narzekają i wystawiają mi pozytywy. Zresztą jak Kolego wspomniałeś elektroda to portal nie zależny więc nie wiem czemu inni użytkownicy forum mówią tu o allegro - ja tego tematu nie zacząłem tylko pokazałem dowody że użytkownicy z elektrody zaczęli mnie napiętnować a na to nie pozwolę.

a skoro Kolego piszesz że po co pisze o tym że sprawą zajmą się służby no to nie rozumiem po co oczerniać kogoś na forum publicznym - jak Ten ktoś czuje się oszukany niech idzie sam na policje a nie wypisuje jeden z drugim a inni gimnazjaliści małpują za nim to jak to inaczej nazwać? Tylko dzieciaki tak robią, nie obrażając nikogo.
    Ruzby
    Level 19  
    Widzę ze kolega mnie zna z dobreprogramy.pl... Tak, nie wstydzę się swojego wieku :)

Dodano po 3 [minuty]:

Moze i ja jestem tym "małpujacym gimnazjalistą" ale kolega bmserwis juz nie... A Twój sposob pisania jest na poziomie 15-16 latka...
    vakoss22
    Level 10  
    Ruzby weź się już nic nie odzywaj, nie będę komentował Twoich wypowiedzi bo nie rozumiesz sensu wypowiedzi, poza tym jak oceniasz moje pismo to "twoj" pisze się z dużej litery i "ó". ;-)
    Ruzby
    Level 19  
    Ojj przepraszam ze nie uzywam polskich znakow, ale niestety komputer powystawkowy z angielskim Windowsem nie obsluguja polskich liter...
    vakoss22
    Level 10  
    Faktycznie Twoje myślenie oraz dowcipy wskazują na Twój wiek. Powodzenia.
    Ruzby
    Level 19  
    Moj wiek akurat ma tu najmniejsze znaczenie...
    BTW - sam nie wiesz ile zostawiasz śladów...
    bar.kochba
    Level 12  
    Ruzby wrote:
    Moj wiek akurat ma tu najmniejsze znaczenie...
    BTW - sam nie wiesz ile zostawiasz śladów...

Spoko, koleś zaczyna popełniać błędy bo jego wałki wyszły, ziemia pali mu się pod nogami więc miota się na wszystkie strony i próbuje różnych chwytów. Dobrze, że ktoś zauważył jego przekręty, to na pewno uchroniło wiele osób przed oszustwem.
    Generalnie koleś może sobie iść na policję ale spławią go na 100%. Nie ma żadnej podstawy prawnej do czegokolwiek, żadnego paragrafu - niczego.
    vakoss22
    Level 10  
    Skoro uważasz, że nie ma żadnego paragrafu na to co napisałem to jesteś w błędzie.

Ciekawe niby jakie błędy? Jaka ziemia pali mi się pod nogami? Co za głupoty piszesz? Zdenerwowało mnie to że jakieś dzieciaki zabawę sobie zrobili z mego konta ale spoko, ciekawe jaka będzie ich rodziców reakcja jak przyjdzie wezwanie z KP. Jakbym chciał robić jak to uważacie "wałki" to bym nie zakładał konta na elektrodzie o takim samym nicku jak na allegro. Pokażcie swoje konta bez negatywów. Ehh...