Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CABLETECH URZ0085 DVB-T brak kanałów

darce 21 Apr 2012 01:15 8883 6
    darce
    Level 9  
    Urządzenie podłączone, sterowniki też, program BlazeVideo 6.0 zainstalowany, rejestracja też OK, antena zewnętrzna OK. Wyskakuje okienko "Przeskanować kanały?" klikam OK. Skanuje i nic nie znajduje. Byłem u kolegi na jego antenie też nic ale na jego laptopie po zainstalowaniu tego wszystkiego działa 7 programów a dlaczego na moim laptopie nie widzi tych programów, co go blokuje? gdzie błąd. w sklepie i w serwisie przez tel nie pomogli. Mam Windows XP PACK3 i Avast darmowy. Na moim stacjonarnym ta sama historia. Ktoś ma jakiś pomysł? jestem słaby w tych sprawach. Jeśli post źle napisany to proszę przenieść w inne miejsce, proszę nie wrzucać do kosza. Z góry Dzięki.
    p3st
    Level 24  
    Sprawdź na innym oprogramowaniu, np. ProgDVB.
    User removed account
    Level 1  
    darce
    Level 9  
    Dobrze, wolnym czasem spróbuję w/g odpowiedzi. Nadmienię może jeszcze że ten mój kolega ma Win7 i dograł jakieś sterowniki żeby to urządzenie mu poprawnie działało a ja mam WinXP Professional (chyba 32bit) i na stacjonarnym też mam WinXP (w tym komp też nie znajduje kanałów). Może Win7 ma coś czego nie ma WinXP żeby współgrać z tym urządzeniem. I jest jeszcze coś, bo przy skanowaniu na moim komp pasek siła jest odrazu 100% przy starcie skanowania (nawet jak odłączę antenę), pasek jakość 0%, a u niego pasek siła zapełnia się dopiero jak znajdzie jakiś kanał i pasek jakość. (wszystko jest tak samo na jego antenie jak i na mojej).
    p3st
    Level 24  
    Pasek "siła" jest mało ważny, dopiero "jakość" daje jakiś pogląd na moc sygnału. Sprawdź najpierw inne programy aby wykluczyć problemy software.
    darce
    Level 9  
    Dograłem programy jak mi podpowiadali i nic nie dało. Kupiłem nowy Dekoder VIDEOMATE U620F i też nie widzi kanałów a antena jest OK bo przyszedł kolega ze swoim komp. i u niego śmiga na WIN7 ja mam WinXP na dwóch komp. i na żadnym nie działa. Dlaczego nie widzi tych kanałów cyfrowych?
    darce
    Level 9  
    W serwisie komp. przeinstalowali system WinXP i urządzenie działa.