Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]SHARP LC-42DH77E -- serwisant potrzebny

Tomala-1 21 Kwi 2012 23:49 4753 3
    Tomala-1
    Poziom 8  
    Witam,

Zepsuł mi się TV SHARP LC-42DH77E i z tego co doczytałem na forum to istnieje kilka opcji z czego najbardziej prawdopodobna to uszkodzenia zasilacza czy też inventera.
    Występowały sporadyczne problemy z włączaniem TV, czyli włączałem TV pilotem (włączona opcja oszczędnego włączania) i czasami zielona dioda zaczynała migać, więc ponawiałem próbę i albo zatrybiał za drugim razem albo za którymś tam, a w większości razów uruchamiał się normalnie.
    Ostatnio niestety objawy się nasiliły i jeszcze doszedł jeden objaw a mianowicie ekran błyskał jaśniej przez kilka minut po czym Tv pracował już normalnie.
    Natomiast wczoraj nie dość że był duży problem żeby w ogóle uruchomić to jeszcze migotanie obrazu było przez cały czas pracy TV.
    Wieczorem wyłączyłem a dziś już w ogóle się nie uruchomił, podczas którejś tam próby nawet na chwilę (około 1-2 sek.) pojawił się obraz po czym zgasł i dioda zaczęła migać. Na forum wyczytałem żeby wcisnąć MENU to wyskoczy kod serwisowy i prawdopodobnie jest to 5 krotne miganie.

Czy jest ktoś na forum z Piaseczna, Warszawy lub okolicy kto się zajmuje naprawami Sharpów, naprawi co potrzeba bez ściemniania i nie skasuje jak za zboże :idea: Ewentualnie ma sprawdzony namiar na serwisanta ??

Wkurzony jestem strasznie na ten TV ponieważ kupę kasy za niego dałem "bo panie to prawdziwy Japończyk jest" a tymczasem ani obraz nie jest rewelacyjny (smugi, i tak one mają :cry: ) no i z tego co doczytałem to właśnie dość często padają te podstawowe rzeczy które powinny działać najdłużej :bad-words:
    darkonel
    Poziom 19  
    Ja mógłbym się podjąć jego naprawy, lecz mieszkam w Jaśle. Wymień elektrolity. Pozdrawiam
    Tomala-1
    Poziom 8  
    darkonel napisał:
    Ja mógłbym się podjąć jego naprawy, lecz mieszkam w Jaśle.

No to niestety nie te okolice

darkonel napisał:
    Wymień elektrolity. Pozdrawiam

Nie rozumiem