Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Emulacja/konfiguracja pada BIG BEN Interactive Wireless do FIFA 12

rafiqul 22 Kwi 2012 11:11 1945 0
  • #1 22 Kwi 2012 11:11
    rafiqul
    Poziom 7  

Witam,
    wczoraj kupiłem pada Wireless BIG BEN Interactive podobnego do pada z xbox 360 i nie mogę sobie z nim dać rady żeby go poprawnie skonfigurować. użyłem do tego emulatora XInputTest ponieważ przyciski 1,2,3,4 były w grze pozamieniane (to naprawiłem w notatniku (widoczne na zdjęciu), natomiast nie daje rady ze zmianą przycisku do sprintu - przyciski RT i LT nie działają poprawnie, gdyż są ustawione na zmianę "Z axis" a nie na jako zwykle przyciski. w grze FIFA 12 tak jak by w ogóle nie działały. na zdjęciu widać o co chodzi.
    użyte rozwiązania:
    1) emulacja programem XInputTest
    2) zmiany nazwy pada w rejestrze i aktualizacja sterowników
    -NIE POMAGA NIC :/
    pomóżcie bo juz mnie trafia z tym ;)
    będę próbował wszystkiego xD

Załącznik usunąłem. Proszę wstawić zgodnie z: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1796351.html pkt. 6. [radsat]

Edit1:
    mój pad wygląda tak - mam wersje z wibracją:
    a to są ustawienia:

Jest jeszcze jeden problem o którym zapomniałem wcześniej napisać, mianowicie w grze Fifa 12 jeśli chce zmienić jakaś opcje albo ustawienie to przeskakuje mi od razu o 2 opcje i też tego nie umiem zmienić.
    z góry dzięki za wszystkie rady :)

Edit2:

Udało mi się zmienić odchyły lewego analoga, ponieważ były zamienione, mianowicie jeżeli przesuwałem go w lewo to w rzeczywistości przesuwał się w dół...
    Tak że nadal zostaje problem z podwójnym przeskokiem w ustawieniach oraz niedziałające dwa przyciski LT oraz RT..

Nikt nie ma pojęcia jak to naprawić?? Czy może raczej nikt tego nie czyta?? nie wierze że nikt nie miał podobnych problemów...

0 0