Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moje hiperlinki nie działają pomimo tego ze istnieją i są poprawne.

jamanow 22 Kwi 2012 11:20 1122 4
  • #1 22 Kwi 2012 11:20
    jamanow
    Poziom 7  

Moje hiperlinki nie działają pomimo tego ze istnieją i są poprawne. Wycięty i w klejony w browser poprawnie trafia na odpowiednią stronę internetu.
    Czy chodzi tu tylko o jakieś ustawienie excela?

0 4
  • #3 22 Kwi 2012 13:59
    blue_17
    Poziom 32  

Na pewno ustawienia Excela bo exell ma teoretycznie wszystko wyłączone tak samo jak makra więc warto powyłączać wszystkie opcje bezpieczeństwa w dokumencie a właściwie Excelu

0
  • #4 22 Kwi 2012 16:32
    jamanow
    Poziom 7  

gaskoin napisał:
    A może Painta ?

Mógłbyś dokładniej opisać problem, gdzie masz te hiperlinki?

Poza tym http://lmgtfy.com/?q=excel%20hyperlinks

Przykład: w celi "A1" mam link który widać przy najechaniu na cele lecz po naciśnięci nic się nie dzieje.
    Oczywiście sprawdziłem poprawność samego linka, jest OK.

0
  • #5 22 Kwi 2012 17:49
    _alfred_
    Poziom 16  

jamanow napisał:
    Moje hiperlinki nie działają pomimo tego ze istnieją i są poprawne. Wycięty i w klejony w browser poprawnie trafia na odpowiednią stronę internetu.
    Czy chodzi tu tylko o jakieś ustawienie excela?
    A nie można napisać po polsku? Co to jest "hiperlink"? Chodzi chyba o "hyperlink" czyli w naszym języku "hiperłącze", inaczej: "link", "odnośnik". "w klejony" pisze się razem, a "browser" to przeglądarka, pewnie kolega słyszał już takie słowo ;)
    jamanow napisał:
    Przykład: w celi "A1" mam link który widać przy najechaniu na cele lecz po naciśnięci nic się nie dzieje.
    I znów to samo: "cela" to w naszym języku "komórka".

A co się dzieje jak klikniesz na link z wciśniętym Ctrl? Sprawdzałeś? Używasz jakiejś zapory sieciowej (ang. firewall)? Może ona Ci blokuje Excela.

0