Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nvidia sound storm+amplituner do kina domowego technics

chemixx 07 Jan 2005 14:05 1288 3
    chemixx
    Level 13  
    witam mam male pytanko i nie wiem jak ustawic opcje w karcie tak zebym mial dzwiek 5.1. Mam amplituner pionka do ktorego zamiast dvd jest podlaczony komputer z karta dzwiekowa sound storm i teraz nie wiem jak to najlepiej podlaczyc tak zeby podczas ogladania np filmow byl dobry dzwiek dodam jeszcze ze polaczenie jest kablowe
    User removed account
    User removed account  
    rafakow
    Level 2  
    Dopiszę tutaj gdyż mam podobny dylemat a nie chce zakładać nowego wątku.
    Znalazłem tutaj http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53200785 kabel o długości 10 metrów. Też mam zamiar połączyć kartę dźwiękową z amplitunerem. I tu mam pytanie czy taka długość kabla ma jakieś większe znaczenie. Wiem że są kable wykonane z tworzywa jak również ze szkła. Ten podejrzewam jest tą wersją "słabszą" plastikową. Dodam, że nie zależy mi aż na super jakości dźwięku z kompa, wystarczy by było w miarę przyzwoicie.
    Jak myślicie czy na takim kablu mogą być jakieś problemy??
    gorzyga
    Level 20  
    Witam. Dlugosc przewodu optycznego nie ma zadnego wplywu na jakosc dzwieku - wazne,zeby swiatlo przechodzilo - jezeli nie bedzie przechodzic,albo beda za duze straty (a to bardzo watpliwe),to po prostu amplituner nie wykryje sygnalu i bedzie cisza. Pozdrawiam.