Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

UE46ES7090 - w Smart TV brak takich widgetow jak IPLA

paolo_piccasso 22 Apr 2012 17:20 7957 5
    paolo_piccasso
    Level 10  
    Witam

Wczoraj moj tesciu zakupil telewizor Samsung Smart TV UE 46ES7090. Jakoze mieszkamy w Niemczech w SMART HUb laduja sie niemieckie widgetsy. Zastosowalem kombinacje klawiszowa przewijanie w prawo 289 przewijanie w lewo w celu zmiany kraju z ktorego maja zostac pobrane widgetsy. Ustawilem Polske. Sam posiadam inny, starszy juz model Samsung Le40c750 i ta kombinacje takze dziala. Problem tkwi w czyms innym. Otoz ja w swoim Samsungu C750 w Internet@TV posiadam Iple, natomiast u mojego tescia w tym nowym UE 7090 wogole jej nie ma dostepnej tak samo jak Iplex oraz TVNplayer. Rozumiem iz te dwie ostatnie aplikacje nie dzialaja za granica Polski ale w moim sa dostepne do zainstalowania.

Nie wiem tylko dlaczego nie jest dostepna IPLA, skoro kraj zmieniony na POLSKA. Onety, TVP VOD tuba itd wszystko jest. Brakuje tylko IPLI.

Czy ktos mial podobny problem badz natknal sie na podobny w sieci? Z gory dziekuje za odpowiedz.
    Konrad2012
    Level 10  
    Witam!
    Podpinam sie do temetu.
    Rowniez kupilem nowego samsunga 46cali 3D 7series.
    I brak w nim Internet@TV jest tylko smart TV ale niema IPLA ani nic co napisal powyzej kolega, jest tylko iTVP vod.

Prosze o pomoc
    Konrad2012
    Level 10  
    Czy jest ktos w stanie odpowiedziec na moje w/w pytanie???!!!
    paolo_piccasso
    Level 10  
    Dzieki wielkie za odpowiedz :) Ciekawe czy wtedy tvn player zadziala na starszych modelach. Piszesz ze tylko na ES. Fajnie by bylo gdyby uruchomili na wszystkie modele. Jeszcze raz dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Podziękowanie = zamknięcie tematu!