Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie

sq2lxk 22 Kwi 2012 20:38 2420 1
 • #1 22 Kwi 2012 20:38
  sq2lxk
  Poziom 9  

  Witam serdecznie wszystkich. Otóż posiadam Napęd Millord oraz sterownik Sprint 05 oraz odbiornik wtykalny LUX. Niestety przy zamykaniu działa ok, dochodzi do krańcówki wyłącza, ponowne naciśnięcie pilota powoduje że zaczyna otwierać, ale po chwili (ok 8 sekund - 1,2 metra) zatrzymuje się. Naciśniecie pilota powoduje zamykanie, a nie otwieranie. Gdzie robię błąd ?

  Kilka uwag !
  1. Gdy naciskam pilota to zapala i gaśnie dioda K2 na module odbiornika lux
  2. Jak widać moduł ODBIORNIK wtykalny LUX tylko wpiąłem do SPRINT 05, oprócz tego żadnych kabelków od odbiornika do centralki nie zrobiłem, natomiast gdzies w internecie przeczytałem, że trzeba "mieć połączenie z modułu bezprzewodowego do płytki: com-minus i no-OpenB"
  3. Nie podłączyłem komórek, tylko mostki są zrobione.

  Dzięki z góry za odpowiedź. W załączeniach zdjęcia.

  Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie Napęd Faac Millord i Sprint 05 i odbiornik lux- dziwne zachowanie

  Dodano po 1 [godziny] 5 [minuty]:

  Zrobione ! Był błąd w programowaniu, gdyż należy pamiętać o programowaniu na kanale 1. Nie kończyłem programowania i działało to na kanale drugim. Teraz jest jak powinno. Dla potomnych - pamiętajcie aby po programowaniu jednego kanału nacisnąć przycisk learn i wyciągnąć zworkę.

 • #2 23 Kwi 2012 21:33
  Jaco4
  Poziom 10  

  Jeżeli zapala Ci się LK2 czyli czerwona dioda na odbiorniku radiowym to znaczy że masz pilota zaprogramowanego na drugi kanał przez co załącza się tzw. opcja furtki. Zaprogramuj jeszcze raz pilota na pierwszy kanał ( czyli żeby zapalała się zielona dioda na odbiorniku radiowym ) i powinno być ok.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME