Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zipp Quantum cieknie duża ilość paliwa z wężyka przelewowego w gaźniku co zrobić

22 Kwi 2012 20:43 4607 8
  • Poziom 9  
    Dzisiaj czyściłem gaźnik założyłem go do skutera i normalnie odpalił po krótkiej przejażdżce sprawdzam czy coś cieknie i cieknie duża ilość paliwa z wężyka przelewowego co mam zrobić??? wielkie dzięki za pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ewidentnie coś źle złożyłeś. Jeszcze raz rozebrać i złożyć poprawnie.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Witam.
    Sprawdzić czy się nie zacina pływak, lub nie jest uszkodzony (dziurawy).
    Sprawdzić czy nie wpadły jakieś zanieczyszczenia do zaworu iglicowego pływaka, lub nie jest uszkodzony.
    Pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Rysio - jakby był utopiony pływak, to zalewało by silnik i nie dało się odpalić. A o takich problemach autor nie wspomina. Źle złożony zaworek iglicowy, jak wspomniałeś pewnie. Błąd przy składaniu.

Przed czyszczeniem ciekło? Po czyszczeniu cieknie? Odpowiedz sobie i masz przyczynę.
  • Poziom 9  
    Dodam,że cieknie z tego wężyka przelewowego tylko,jak jadę skuterem,gdy jest zgaszony wszystko jest ok dzisiaj na pasach zobaczylem,że cieknie z tego wężyka i po chwili zgasł potem zapchalem go na chodnik i odpalił za 7 kopnięciem.

Dodano po 58 [sekundy]:

Ciekło,ale w śladowych ilościach wręcz znikomych.

Dodano po 1 [godziny] 10 [minuty]:

A może to coś z pompką ???
  • Poziom 9  
    Właśnie rozkręciłem gaźnik i wszystko jest dobrze poskładane może trzeba tą blaszkę co trzyma ten zaworek odgiąć lub dogiąć ?
  • Poziom 11  
    Przy składaniu mogłeś cos uszkodzić spróbuj z ta blaszka może sie podgieła.
  • Poziom 14  
    W ostateczności mógł pójść kranik, miałem podobne objawy ale dziwne żeby przy składaniu gaźnika takie efekty wystąpiły.
  • Poziom 9  
    Dzięki za pomoc z tą blaszką spróbowałem nie zamykała do końca tej całej iglicy już jest dobrze dzieki8 wszytskim za pomoc.