Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo HTR548 / YAMAHA 371 + JAMO s426 + sub JAMO 210

adrianszef 23 Kwi 2012 09:33 942 0
  • #1 23 Kwi 2012 09:33
    adrianszef
    Poziom 9  

Witam od jakiegoś czasu szukam szukam dla siebie kina domowego, na początku chciałem coś kupić za około 1500 złociszy ale wszyscy na forach wybijają mi to z głowy a w marketach wciskają każdy sprzęt o który zapytam. Ostatnio słuchałem różnych głośników w MM (ale duży hałas mi w tym nie pomógł) i nawet fajnie zagrały głośniki JAMO s426 - może to kwestia ustawień ale było czysto, nie "głucho" może brakowało basu ale były to głośniki 5.0 a ja jak bym brał to z subem JAMO 210. Na początku miałem brać YAMAHE 371 + PRISM ONYX 200 ale gdzieś nie przypadły mi do gustu, może to przez ampli bo JAMO pyło na jakimś ampli pioniera. Teraz im bardziej pytam, czytam szukam tym mniej wiem co kupić.

Jestem zielony w temacie, sprzęt ma stać w salonie 4,5 x 5 m i chcę do niego podłączyć ps3 tuner dm800hd i na razie tv samsung 40LE650 (w przyszłości coś większego)

Już nie wiem czym się mam kierować w zakupie, gdzieś na allegro znalazłem Onkyo HTR548 ale nie wiem czy to model dobry, lepszy od YAMAHY? Czytałem że niektóre modele mają np DLNA czy radio internetowe. To onkyo ma usb a yamaha nie, może jeszcze jakieś modele moglibyście polecić. Kwota na sprzęt to ok 2500 bo jak zacząłem pytać o sprzęt za 1500 to się dowiedziałem że nie bardzo ;/ Dodam że sprzęt będę kupował w sklepiku rtv od znajomego, powiedział mi około 1200 zł za zestaw 5.1 JAMO a na ampli się nie zdecydowałem bo nie wiem jaki.

Proszę kolegów o jakieś porady. Dziękuję i pozdrawiam

0 0