Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki nvidia geforce GT 240M 1GB

agnieszka.dz 23 Kwi 2012 19:07 2963 4
  • #1 23 Kwi 2012 19:07
    agnieszka.dz
    Poziom 9  

Witam!

Posiadam kartę graficzną taką jak w temacie w laptopie Acer Aspire 5739G. Po zainstalowaniu najnowszych sterowników ze strony producenta dla mojego windowsa 7 64b komputer się uruchamia ponownie i jest czarny ekran, jest dźwięk windowsa a jak wpisze hasło na "ślepo" i dam enter to jest dźwięk logowania się do systemu. W trybie awaryjnym uruchamia się normalnie i da się odinstalować najnowszy sterownik w wersji 296.10. Starszy sterownik który działa to 280.26 Posiadam też sterownik w wersji 295.73, który też nie działa. Próbowałem instalować na kilka sposobów, odinstalowałem stary skasowałem wszystkie pliki od nvidi zmieniałem rozdzielczość przed instalacją i nic nie pomagało. Myślę że problem jest w tym iż po instalacji najnowszego oprogramowania ustawiona jest za duża rozdzielczość lub częstotliwość odświeżania ale nie wiem jak to sprawdzić lub zmienić bo mam czarny ekran. Próbowałem połączenia przez HDMI do TV ale pisze "brak sygnału" (na starych sterownikach HDMI działa normalnie). Ktoś wie co mogę zrobić aby rozwiązać ten problem??

0 4
  • #3 23 Kwi 2012 21:37
    agnieszka.dz
    Poziom 9  

No jest po aktualizacji bo robię to codziennie. To żeby zainstalować te sterowniku muszę zrobić format zanim win 7 i zainstalować sterowniki zanim się win7 zaktualizuje?? W sumie to nie są one mi niezbędne ale chciałem mieć nowe i jeszcze w jednej grze nie mogę zmienić rozdzielczości a ludzie pisali zrobić update sterowników grafiki.

0
  • #5 25 Kwi 2012 18:35
    agnieszka.dz
    Poziom 9  

No niestety w trybie awaryjnym jest tylko jedna opcja czyli ekran komputera przenośnego i nie da się nic zmienić. Może spróbować podłączyć zwykły monitor i zobaczyć czy da się coś zmienić??

0