Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bora 1.9tdi vw1999-wymiana stacyjki

23 Kwi 2012 21:01 3062 4
  • Poziom 2  
    Witam,dzisiaj w nocy chcieli ukraść mi auto.szkody to przełamana wkładka zamka od pasażera,dziura w stacyjce,wyrwany grill.Kupiłem inną stacyjkę na szrocie z vw golfa4 1.9tdi,zamontowałem i odpala,ale tylko na chwile i gaśnie(kluczyk zwykły).Stary kluczyk otwiera i zamyka normalnie z pilota.Co mam zrobić?Duże dzięki za pomoc.

Proszę poprawić błędy w pisowni inaczej temat trafi do kosza. [ociz]
  • Moderator Samochody
    Immobilizer blokuje, przełóż transponder ze starego do "nowego" kluczyka.
  • Poziom 27  
    Taki objaw jest jak padnie immobilizer, lub odpalasz kluczykiem innym.
    W kluczyku jest taka mała kostka, przełóż do nowego. Można spróbować przyłożyć stary kluczyk do stacyjki i spróbować odpalić, może immobilizer zaskoczy.
  • Poziom 2  
    Witam ponownie wnioskuje że transponder to cewka,która też została zniszczona,mam tylko inną przy tej stacyjce.Nowy kluczyk w środku nic nie ma oprócz takiej szklanej kapsułki,jest pusty.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Właśnie ten kluczyk jest winny. Podmień starą kapsułkę do nowego klucza. A na próbę możesz z nowego klucza wywalić tą kapsułkę i przyłożyć w trakcie jak będziesz włączał zapłon, stary kluczyk do tej pętli co wymieniałeś.

Dodano po 1 [minuty]:

P.S. Transponder to nie cewka tylko ta kapsułka! U Ciebie w kluczyku powinien być taki sam lub plastikowy.