Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wideodomofon jaki zestaw 6 monitorów pojedyńcza kasetka z kamerą

24 Kwi 2012 10:36 1657 2
  • Poziom 25  
    Witam.
    Potrzebuję zestaw wideodomofonwy z jedną kasetką z kamerą z jednym przyciskiem wywołania i około 5-6 monitorów. Wywołanie i podgląd ma działać na wysztkich monitorach równocześnie. Monitory muszą być nie za małe aby dało radę rozpoznać osobę z odległości ok 3m. Kamera powinna zawierać podświetlanie aby było widać także po ciemku. Przy każdym monitorze będzie zamontowany dodatkowy przycisk nożny w celu zwolnienia zaczepu (jeżeli domofon nie będzie miał wejścia pod dodatkowy przycisk to zrobię osobnne wyzwolenie bezpośrednio z przycisku).
    Będę wdzięczny za propozycję zestawu który spełni moje wymagania.
    Będę wdzięczny także za ewentualny opis połączeń między domofonami bym mógł wykonać prawidłową instalację (połączenie szeregowe każdy monitor spięty z kolejnym, czy lepiej wyprowadzić wszystkie przewody w jedno miejsce i tam dokonać połączeń, ile ewentualnie koniecznych będzie przewodów do połączeń).
    Wszystkie zestawy z ktorymi miałem do czynienia miały możliwość podłączenia maksymalnie 4 monitorów.
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 10  
    Jeżeli ma być przycisk nożny to rozumiem, że rozmowa to dodatek ; widzimy i otwieramy? Domofon + 6 słuchawek + kamera zewnętrzna + 6 monitorów samochodowych i pozamiatane.
  • Poziom 25  
    Przeszukując internet i hurtownie z domofonami znalazłem kilka różnych firm oferujących wideodomofony z monitorami spełniające moje wymagania. Oferta złożona klientowi.