Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7 Starter Samsung n150 - windows nie wyświetla tekstu w oknach programów

24 Kwi 2012 19:30 1976 8
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam problem z programami otóż nie wyświetlają się komunikaty w okienkach. Reszta systemu działa w 100%.

Wygląda to w ten sposób, że np. instalując dowolny program nie widzie komunikatów które są typu COFNIJ DALEJ ANULUJ.

Jest to o tyle denerwujące że nie mogę nawet wejść w Samsung Recovery i przywrócić systemu, musiałbym robić to na wyczucie z dużym ryzykiem pogrzebania czegoś.

Chciałbym dowiedzieć się jaki proces odpowiada za ten problem i jak bez grzebania gdzieś głęboko to naprawić.
    Kiedyś było coś takiego jak OLE w czasach Windowsa 98.

Proszę o jakiekolwiek rady.
  • Poziom 23  
    Jeżeli się da zapodaj logi z OTL.
    Wygląda mi to raczej na złośliwy wirus.
    Jaki masz program antywirusowy.
  • Poziom 10  
    Co to OTL ?

antywirus to AVG 2012
  • Poziom 11  
    U mojej żony w tym samym samsungu to samo, brak tekstu w oknach, brak tekstu we wyszukiwarkach! Co z tym zrobić? Format?
  • Poziom 2  
    mam ten sam problem win7 samsung brak jakich kolwiek tekstow ....
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czy w trybie awaryjnym jest wszystko widoczne?.
    Jeśli tak to wykonaj "pełne skanowanie" MBAM i zamieść logi.
  • Poziom 2  
    pytanie jak uruchomic tryb awaryjny jasli mi sie automatycznie uruchamia normalnie? pisze z tel spróbuje win 7 recouverem jesli to nic nie da koło 20 bede w domu bo. narazie jestem w pracy to sprobuje, dodam ze komputer wolno chodzil sprobowalem samsung. recouverem i własnie wtedy miprzestal pokazywac tekst.....
  • Poziom 11  
    W trybie awaryjnym bez zmian. Co to jest "pełne skanowanie" MBAM i jak to zrobić?
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Pobierz i zainstaluj MBAM - Malwarebytes Anti Malware . Zaktualizuj bazę wirusów i wykonaj skanowanie. Usuń wykryte zagrożenia.