Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie zmieniarki CDC-M1 do FRANKFURT RCM 82

konsekk 24 Kwi 2012 21:03 958 0
  • #1 24 Kwi 2012 21:03
    konsekk
    Poziom 1  

Witam! Kupiłem okazyjnie zestaw na allegro, radio BLAUPUNKT FRANKFURT RCM 82 do tego była zmieniarka BLAUPUNKT CDC-M1, interfejs BLAUPUNKT na którym widnieje numer6 638 811 695 oraz N2 071 519 oraz wzmacniacz antenowy do BMW e34 razem z przewodami. Sprzedawca zapewniał iż cały zestaw jest sprawny tylko radio nie łapało fal. Podłączyłem to w swoim samochodzie (BMW e34) nie zmieniałem tylko wzmacniacza antenowego gdyż taki posiadam w aucie. Radio ładnie zbiera fale ale nie mogę uruchomić zmieniarki podłączyłem wszystko kablami din ze zmieniarki chyba din13 do interfejsu oraz ten cieniutki światłowód, na interfejs podałem również + oraz masę, interfejs z radiem za pomocą 2 kabli din 8 i 3. Radio niby wykrywa zmieniarkę bo automatycznie przerzuca na AUX moge wyjąć i włożyć magazynek do zmieniarki ale nie mogę odtworzyć żadnej płyty, zmieniarka nie reaguje na żaden przycisk na radiu. Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby mi podpowiedzieć w czym tkwi problem??? z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów