Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rozruch toyota corolla 2003 automat usa

25 Kwi 2012 05:19 4026 5
  • Poziom 10  
    witam.jestem posiadaczem toyoty corolli 2003,z silnikiem 1.8 i skrzynia automatyczna rodem z usa.problem jest z zapalaniem:po przekreceniu kluczyka na pozycje rozruchu(oczywiscie lewarek w pozycji parking)nie zawsze dzialal rozrusznik wszystkie lampki dzialaly jak trzeba.wymienilem rozrusznik i problem sie powtarza.po przeszukaniu po kolei wszystkiego przez przypadek poruszalem lewarkiem od zmiany biegow ktory byl w pozycji parking i pali za kazdym razem.problem jest taki ze nie wiem jak lewarek od zmiany steruje zaplonem,czy jest jakis stycznik ktorym steruje albo zamyka obwod zaplonu.jesli ktos spotkal sie z podobnym problemem bardzo prosze o pomoc

Takiej pisowni nie tolerujemy. Popraw używając przycisku "zmień"! 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Paweł wawa
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Auto daje się uruchomić jedynie w pozycji lewarka "P".
  • Spec Automatyczne skrzynie biegów
    Pawel wawa napisał:
    Auto daje się uruchomić jedynie w pozycji lewarka "P".

I oczywiście "N". Do "caseys", sprawdź ustawienia linki zmiany biegów w stosunku do selekcjonera (przy skrzyni biegów).
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oczywiście. Powinienem napisać "P" i "N". Dziękuje romuald-f, że wyłapałeś i mnie poprawileś.
  • Poziom 43  
    Pozycjoner na osi wybieraka skrzyni biegów, rozebrać i wyczyścić, jak nie pomoże to wymiana (w czerwonym kółku na zdjęciu)
    rozruch toyota corolla 2003 automat usa
  • Poziom 10  
    racja powinienem odpowiedziec wczesniej:tzw. park switch byl brudny po wyczyszczeniu dziala wszystko.doszedlem do tego tylko dzieki podpowiedziom kolegow z elektrody za co bardzo dziekuje. :D